Vraagje over rijden

5 reacties

Juut & Brownie

18 oktober 2010, 20:01

Rare vraag misschien, maar Brownie is nu 10 maanden en heeft nog nooit gereden. Mijn vraag is, kan dat nog komen of mag ik blij zijn dat ie het nooit gedaan heeft en het ook niet meer gaat gebeuren? O-) Puur een interesse vraag hoor, hahaha!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vraagje over rijden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cgoedgekeurde fokker

18 oktober 2010, 20:07 3 doggies

Rijden is bijna altijd door overprikkeling, bijna nooit seksueel.

Dus; je doet het prima, hij raakt blijkbaar nooit overprikkelt.

soraya

18 oktober 2010, 20:10 3 doggies

Kan nog wel komen hoor.

Maar als ik kijk naar Mila,die heeft ook nog nooit gereden,blijkbaar nooit overprikkeld geweest.Maar die moet wel vaak even wild doen om een stukje (te veel,spannings)energie kwijt te raken.

Ik zie bijvoorbeeld met de Rottweiler van de buuf,dat deze heel soms gaat rijden,maar dat is puur te wijten aan een druk dagje o.i.d.

Laatst waren we naar een open dag van de RDE,daar heb ik Mila vandaan en de buuf haar Rottweiler(hij is 1 jaar,net).Wat bleek bij aankomst dat de honden niet los gingen O-)
Uiteindelijk zijn we daar toch zo 2 uurtjes aan het rond lopen geweest.
Om erna gewoon nog naar een losloopgebied te gaan.
Maar door het lange aan de lijn staan en niet zijn energie kwijt kunnen,wilde hij toen we weer in de auto stapte(dus nog niet los geweest),wilde hij gaan rijden op MIla.
Hij moest toch ergens die spanning kwijt raken.
Mila corigeerd meteen en toen was het al over.

Hij is wel gecastreerd.
Rijden komt echt voort uit een overprikkelde reactie.Dus als je de hond in balans houdt qua rust en beweging moet het helemaal goed komen.

Juut & Brownie schreef het onderwerp

18 oktober 2010, 20:10

Ohw... dat wist ik niet. Ik dacht inderdaad dat het seksueel was. Bedankt voor je reactie. Dat is leuk om te horen. :-D

Juut & Brownie schreef het onderwerp

18 oktober 2010, 20:12

Ik bedoel jullie reacties O-)

soraya

18 oktober 2010, 20:13 3 doggies

Ja haha,dat snapte ik wel :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vraagje over rijden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^