Weer alle vertrouwen.

12 reacties

Noortje **Roxy**

18 oktober 2010, 11:18

Laatst had ik een stukje geschreven dat Roxy zo door het lint ging tijdens de training.

Dus wilde nu even laten weten hoe het bij de gt is gegaan.

Ze heeft me veel tips gegeven waar Roxy erg goed op reageerd. Ze heeft zelfs met mij langs een hondje gelopen zonder ook maar naar dat andere hondje te kijken :-D Dus voelde me erg trots.

de gt heeft ook gezegt dat ze ziet dat Roxy een hondje is die erg veel kan leren en dat het echt helemaal goed komt.

Waas ik al van overtuigt, maar is altijd fijn om dat even bevestigt te krijgen.

Ik ben weer zo trots op mijn Roxy :-D

Laat jullie volgende week wel weer weten hoe het op de training is gegaan.

Liefs Noortje

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Weer alle vertrouwen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Heleen & Cody

18 oktober 2010, 11:26 3 doggies

Wat fijn!
En ook prettig is dat je nu duidelijk wat dingen hebt waar je aan moet gaan werken.

Succes ermee :-D

corrie koopman

18 oktober 2010, 11:30 3 doggies

Dat is zeker fijn voor je.En dan te horen dat het helemaal goed komt wat wens je nog meer.Veel wandel plezier met Roxy. :-)

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

18 oktober 2010, 11:33 3 doggies

Opvoeden gaat met ups en downs! Laat de moed niet zakken , want ook een hond kan wel eens zijn dag niet hebben! Merk je dit ga dan gewoon leuke dingen met hem of haar doen en begin de dag erna gewoon opnieuw. Fijn dat de GT je wat handvaten heeft gegeven zodat je er weer een ander kijk op krijgt! Hou moed! Het lukt je echt wel! :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 oktober 2010, 12:00 3 doggies

Wat voor tips heb je precies gekregen? Fijn hoor dat het al beter gaat! :-)

Diesel & Bumper

18 oktober 2010, 12:04 3 doggies

Dat is zeker fijn. Leuk dat de Gt zoveel in Roxy ziet. En leuk om te horen natuurlijk. :-D

janny

18 oktober 2010, 12:12 3 doggies

wat mooi dat het goed gaat

Japjes

18 oktober 2010, 12:13 3 doggies

fijn zeg :-D

Noortje **Roxy** schreef het onderwerp

21 oktober 2010, 12:16

@ Angela, ik trek haar nu als ze aan de riem trekt in 1 keer terug. Nu trekt ze bijna niet meer, alleen nog als ze een iets ziet (hond of kat)Dus binnen een week heb ik al een hele andere hond. Leuk hoor. Ook het belonen werkt nu veel beter. Ze kijkt vaker tijdens het wandelen naar mij. Was al bezig met commando kijk, maar dit deed ze tijdens het wandelen op geen enkele manier. Ook niet als ik het lekkers voor haar neus langs haalde. Dus ze is echt al een heel stuk vooruit gegaan.

Ingeborg Martens

21 oktober 2010, 13:49 3 doggies

Wat ontzettend leuk om te lezen, ga zo door!

Liesbeth/Skinny

21 oktober 2010, 14:00 3 doggies

super,hou ons op de hoogte :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Weer alle vertrouwen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^