Nou het is dan bijna zover...ik vind het zelf spannend zeg! Morgenochtend om 8uur brengen en wachten tot hij "slaapt"....Na mijn werk ga ik mijn vriendje weer ophalen. Spannend pf
Nou het is dan bijna zover...ik vind het zelf spannend zeg! Morgenochtend om 8uur brengen en wachten tot hij "slaapt"....Na mijn werk ga ik mijn vriendje weer ophalen. Spannend pf
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "simba wordt morgen gecastreerd!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Zie dit topic nu pas...
Gelukkig is een castratie geen al te zware operatie, is alles goed verlopen?
Sterkte morgenochtend met Simba.Het valt mee hoor.
Maaar toch een beetje spannend.
oei oei macho af
Heel veel sterkte morgenvroeg en natuurlijk een voorspoedig herstel gewenst!!
sterkte!!!!
veel sterkte
dank jullie wel lief lief lief! Heb ik wel ff nodig vind het heeel spannend...zou er bijna vanaf zien...ah ons vriendje haha (dramaqueen)
Inderdaad spannend!
Heel veel succes
Veel sterkte voor morgen hoor
...en alvast beterschap voor je lieverdje Simba en dikke knuff .
Sterkte morgen
ahhhhhhh hij is echt zielig zeg...ligt maar te rillen en die kap ligt hem in de weg...echt vervelend!
Lekker warm houden, dat zal hij wel fijn vinden.
En vanavond geef je hem gewoon iets heel lekkers, wedden dat hij het dan snel vergeet?
Maar het is wel zielig he, om je hondje zo te zien
Och wat naar!
Kijk maar of je hem kan afleiden misschien met lekkers in een kong, speurspelletjes etc!
Nee hij mag nog niks vandaag dus zullen het echt even aan moeten gaan...ik vind het lastig hij ligt maar te piepen...echt zielig. Die kap zit hem dwars maar ik weet gewoon dat hij eraan gaat zitten zo n hond is simmie.
Kap misschien vervangen door een operatieromper?
wij hadden voor mellow toen ook een romper.. ideaal! dan kunnen ze gewoon lekker liggen..
alleen die slimme beagle van mij heeft het gepresteerd het hele ding uit te krijgen...
we hebben ook een romper maar ben bang dat hij toch gaat likken en bijten en dan houdt die romper er weinig aan toch ?????
ahhh en nu moet hij overgeven....gal...
Wat zielig nu voor Simba.Geef hem maar een knuffel van mij.Ik had ze ook altijd een ronpertje aan.
Simba maak maar dat je vlug beter bent,een dikke knuffel krijg je van mij.
dank jullie !!!! HOelang moet hij die kap op? IVM de wond ? Volgende week maandag over 10 dagen gaan de hechtingen er pas uit...moet hij tot dan als lampie lopen ?
dat denk ik niet, morgen is hij het al vergeten, en een keer er aan likken kan ook geen kwaad hoor, als hij het maar niet constant doet, dan gewoon afleiden.
Jammer dat ze niet onderhuids gehecht hebben, Diesel is vorige maand ook gecastreerd, had nergens last van, en ook de lampen kamp is dan niet nodig.
Hoi lieve Simba..het is achter de rug jongen en in no time ben je weer de oude en aan het spelen .
Lieve beterschap knuffel voor je
Ik had helemaal geen kap bij mijn reu bij de castratie..
Gewoon slim gehecht en één klein gaatje opengehouden zodat het wondvocht er uit kon...
Hij heeft er amper aan gelikt..
De volgende dag was er niets meer aan de hand..
Vliegen en rennen alsof er niks gebeurd was...
Beterschap hoor voor Simba..
Hallo
Bedankt voor de reacties!
@Marje ik had ernaar gevraagd onderhuids te hechten...dat doen ze daar alleen bij steralisatie. Sim kan zijn draai niet vinden door die kap heel zielig.
@ Ilja Hoe het bij jou reu ging...zo zal het met sim niet zijn
zie hem vandaag echt nog niet rennen en vliegen. Dat mag hij ook nog niet trouwens. Simba is een hond die eraan likt. DAt zie ik meerdere keren gebeuren alleen nu kan hij er niet bij. Dat is dan het enige voordeel van die kap.
Oh ja en zijn haren op zijn kont(eind van zijn rug) gaan steeds omhoog staan. Is dat omdat hij die kap zo spannend vindt?
hoi
mijn hond is afgelopen dinsdag gecastereerd.
heb kap toen meegekregen maar heb die nog niet hoeven te gebruiken.
had rompertjes gekocht maar zelfs die heb ik niet nodig. wond is onderhuids gehecht bij haar.
heeft nu alleen naast de wond een knobbel maar dat kon geen kwaad zei da dat gaat vanzelf weer weg.
vind zo n kap maar zielig en zeker gelijk na operatie.heb haar een keer gezien dat ze aan de wond likte en gelijk afgeleid , verder gaat ze er helemaal niet aan .
beterschap
gr hellen en pootje van kiana
hebben het met een romper geprobeerd maar hij is heel gefixeerd op de wond helaas...
ja dat zal best, de wond en de hechtingen geven een trekkerig gevoel, dat irriteerd.
Diesel heeft er ook nooit aangezeten, had ook alleen maar een knoopje aan de buiten kant, de rest zat onderhuids, en de volgende dag was hij ook gewoon aan het spelen en rennen.
Kun je hem niet afleiden, en als hij er een keer aan likt is toch ook niet zo erg, hij moet toch weten wat daar zit. onze vorige hond was ook gewoon gehecht aan de buiten kant, heeft ook geen kap gehad, en zat er ook regelmatig aan te likken.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "simba wordt morgen gecastreerd!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.