Hallo,
Frodo is erg gevoelig voor iets in voedsel, wat weten we helaas niet. Een tijdje terug is hij daarvoor bij de dierenarts geweest ivm jeuk, een hele rode buik en overal bultjes.
Hij heeft toen een injectie gehad en we moesten op speicaal voer. Hij kreeg eerst Farmfood en daarna hebben we hem dus een hele tijd dat speciale voer gegeven. Nu zit Frodo op Eukenuba en daar doet Frodo het prima op, geen enkel probleem.
Nu heeft hij alleen de afgelopen weken toch weer een rode buik en enorme jeuk overal. Hij zit continue te krabben waardoor hij dan kleine wondjes krijgt, die gaan genezen en dat jeukt, naja dan blijf je natuurlijk bezig!
Ik weet dat Frodo absoluut niet tegen Frolic kan dus dit krijgt hij niet meer. Ik ben erg bezig met het zoeken naar een goede beloningsbrok die Frodo wel kan handelen. Maar omdat hij nu dus al weken weer een rode buik heeft, willen we weer terug naar basic. Alleen maar Eukenuba, want hier kan hij wel gewoon tegen.
Nu ben ik alleen op de maandag bezig met trainen en hij doet dus echt niks voor een gewone brok uit zijn bak. Wat kan ik nu het beste doen?
De gezondheid van hem is natuurlijk veel en veel belangrijker dan zo`n training, dat kan over een paar maanden wel weer opnieuw.
Nu heb ik alleen afgelopen week wat dingen besteld bij zooplus, allemaal pure spullen zoals gedroogde vis. Zijn er honden die hier allergisch voor kunnen zijn? Mocht dit zo zijn dan houdt het gewoon op, dan is het even einde training en eerst herstellen.
Het is een beetje een rommelig verhaaltje geworden maar het forum werkt niet zo fijn op deze computer, het typen an een berichtje is een ramp.
Hoop dat jullie het een beetje snappen en dat jullie mij wat adviezen kunnen geven.
Groetjes Wendy



3 doggies









