Tweede hond?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

even voor de duidelijkheid.

Roan is opgegroeid als zwerver op de veluwe, hij kroop door de aller kleinste gaatjes, opzoek naar dieren. Toen wij een husky aanschafte (ja ik weet het, heel slecht) hadden wij ons niet goed verdiept in het ras. Wij waren herders gewent. Wij namen Silver erbij in de hoop dat Roan bij huis bleef. Dit hielp niet. Silver is een totaal andere hond dan Roan.

Het was niet mijn beslissing om Roan terug naar het asiel te doen, maar die van mijn vader. En daar kan ik niks tegenin brengen.

Als wij een tweede hond nemen zal dit geen husky zijn, maar een herder.
Dus dit heeft niks te maken met Roan.

De reden dat er een tweede hond zou komen is omdat mijn moeder steeds meer aanvallen krijgt, en dat betekend dat Silver minder binen mag.
Wij willen hem niet alleen buiten laten, vandoor een teefje erbij. O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tweede hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Dobber!!!Dobber!!! 3 doggies

honden foto van Dobber!!!

Een hond kan prima alleen buiten zijn. Silver is toch al vaak buiten en jij doet veel met hem? Waarom zou je dan een hond erbij nemen als het net zo goed gaat? En waarom zou je Silver niet alleen buiten willen laten? Sorry hoor, maar ook al is Roan dan een hond met een verleden, wie zegt dat een herplaatser bij Silver (die het net zo goed doet) niet al dat positieve teniet doet?

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Nu begrijp ik het niet meer.

Hier op HP word altijd gezegd, als je een hond buiten doet neem er dan twee zodat ze niet alleen zijn.
Vooral bij hussen word dat aangeraden omdat het roedel dieren zijn.

En nu zeg je, waarom zou hij niet alleen buiten kunnen zijn?..

honden page profiel Dobber!!!Dobber!!! 3 doggies

honden foto van Dobber!!!

Ja, dat is mijn mening... Ik denk dat ook veel mensen er hier wel anders over zullen denken, maar mijn ervaring is dat zolang je genoeg met een hond doet (lichamelijk en geestelijk), hij dan best alleen kan zijn buiten (mits de vacht het toelaat). Overigens hebben wij Dobber altijd in de tuin en kan ze wanneer ze wil in de garage gaan liggen. Maar dus wel met de nodige geestelijke en lichamelijke beweging!

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Oke. O-)

honden page profiel huskywomanhuskywoman 3 doggies

honden foto van huskywoman

Wat ik zou doen is het eerst opbouwen
dus Silver steeds vaker en langer buiten doen.
Kijken hoe hij dit oppakt.

honden page profiel Sanne & BoSanne & Bo 3 doggies

honden foto van Sanne & Bo

Ìk vind het ook een kromme gedachte om er weer een 2e hond bij te nemen.
Stel dat die herder dalijk beter luisterd en leuk is. En Silver gaat minder luisteren, meer streken uithalen omdat hij minder aandacht van jullie krijgt enz. Wordt hij dan ook door je vader naar het asiel gestuurd?
Als het nu goed gaat, laat het dan lekker zo zou ik zeggen.

honden page profiel Ilse ft Dazey, Fay & Mainey Ilse ft Dazey, Fay & Mainey 3 doggies

honden foto van Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

remie..

Ik snap jou en de rest eigenlijk ook wel..
Wat ik zou doen als ik jou was..
Zou nogg even met een tweede wachten totdat je silver voledig onder controle heb..
Ondertussen kun je nadenken over hoe je beide wilt gaan trainen want om silver onder controle te houden zul je apart met hem moeten trainen..

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Dat ik apart zou moeten trainen wist ik al. Ik blijf dan ook curcussen doen met hem.

En als er een tweede hond zou komen, dan zou dat niet bijvoorbeeld gelijk morgen zijn. Maar alles rustig en goed overna gedacht. O-)

honden page profiel Ilse ft Dazey, Fay & Mainey Ilse ft Dazey, Fay & Mainey 3 doggies

honden foto van Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

waarom ik dit zeg is omdat ik toen ik dazey alleen had ht redelijk goed ging en dacht met fay erbij dat het nog beter zou gaan maar zo werkte het dus niet...

Ik heb nu de mazzel... Klinkt raar... Dat dazey ziek was en is.. En dat we daardoor een sterkere band gekregen hebbem waardoor het luisteren ineens veel beter gaat

honden page profiel Heleen & CodyHeleen & Cody 3 doggies

honden foto van Heleen & Cody

Staat er nu een advertentie van je op marktplaats O-)
http://link.marktplaats.nl/384812508

honden page profiel IrmaIrma 3 doggies

honden foto van Irma

Ik zag dat je in een ander topic op 3 okt zelf schreef dat 1 hond meer dan genoeg was voor je. Je gaf zelf hele goede argumenten daarvoor. Twee hele tegenstrijdige verhalen. Zou nog even goed nadenken voordat je een andere hond erbij neemt. Prachtige hond heb je trouwens.

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

Weten jullie al of er een tweede hond komt?
Spannend hoor.

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

We hebben naast de plek van Silver in de aanbouw een kantoortje voor mij gemaakt, zodat ik hier kan zitten met mijn laptop etc. Ook heb ik hier de bench ingezet zodat hij hier bij mij kan zijn.
Verder hebben we buiten een tafel tegen het raam aan gezet zodat wanneer hij buiten is, mij kan zien zitten.

Ik maak eerst de jongehondencurcus af, en ga ook aan de instructeurs vragen wat hun erover denken.

Maar heel stiekem heb ik al een hond op het oog

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

oh en ik merk wel dat Silver een vriend(in) mist, want hij slaapt nu alleen maar wanneer hij buiten is, hij wil ook niet met een balletje spelen of even snuffelen door de tuin. Alleen maar liggen.
Dus ik denk dat een tweede hond ook wel goed voor zn beweging is. O-)

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

Oeh leuk hoor. Ben benieuwd hoe dit allemaal gaat lopen :-)

honden page profiel Kelvin, Monique en Kira & MilaKelvin, Monique en Kira & Mila 3 doggies

honden foto van Kelvin, Monique en Kira & Mila

Ik zit beedje met het zelfde als jij, om een tweede hond te nemen, en me behoorlijk wezen advieseren wat de beste oplossing is.

Voor mij werd aangeraden ondanks Kira een hond is die graag in een roedel zit (beagle is datbetreft net een hussy, meutehond) momenteel het nog te vroeg is.
Kira heeft nog veels te veel te leren, en heeft nog te veel aandacht nodig om nu al een tweede erbij te nemen, dus ik wacht ondanks het opzich heel goed voor haar is, toch nog een jaar voor ik een tweede neem.

Nu wil ik mezelf niet met jou en silver vergelijken hoor, ik bedoel er meer mee, kijk goed of jij en silver er klaar voor zijn, laat vooral niet je emoties spreken hier maar je verstand, dan hebben jij, silver en straks je 2 hond er nog meer plezier aan elkaar. ipv dat zoals je vaak hoort het dan ineens bergafwaards gaat met een van die honden.

Iets waar ik zelf heel erg op let bij m'n eigen keuze

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Jammer, de hond die ik gevonden had bijt andere honden tijdens het uitlaten en is erg fel tegenover alles wat eetbaar is. Dus niet de geschikte kandidate. :'(

@Kelvin.

Hoe oud is Kira? O-)

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Ik heb een BC teefje van 8jaar gevonden. Ze is gewent buiten en kan prima met andere honden. Wel is ze bang voor harde geluiden, zoals onweer, auto's etc. Maar ik woon achteraf dus veel harde geluiden zullen er niet zijn.

We hebben nog niet besloten of we haar ook echt nemen. Maar de eigenaren van haar zijn wel heel enthousiast.
Ze zijn er ook mee eens dat ze pas in 2011 bij ons terecht kan, omdat Silver in de kerstvakantie gecastreerd word en ik wil dat hij daar eerst goed van hersteld.

dus bijdeze voor de mensen die het wouden weten. O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tweede hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
^