Help we gaan puberen!

36 reacties · pagina 2 van 2

Sandy

13 oktober 2010, 09:20

Hoi,

Gisteren weer cursus gehad en het ging fantastisch deze keer!! :-) Het recept is:
geen brokken voor de les en stukjes pens.
Madam liep keurig aan de riem en deed alle oefeningen met erg veel aandacht. Ze had deze keer bijna geen aandacht voor de andere honden.
Zo zie je maar weer dat het erg belangrijk is dat je het juiste lekkers meeneemt! En...hebben we toch niet voor niets zo veel geoefend!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help we gaan puberen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Missy

13 oktober 2010, 09:32 3 doggies

Ik las in je vrhaal dat je met een lange lijn (zo'n uitrol ding??) loopt maar doe je dat thuis dan ook?

Missy trekt als een idioot de laatste dagen..super adhd aan het doen en weet ook ff niet hoe ze heet..gaat puberen en loops worden denk ik..vooralsnog hadden we namelijk geen teckel gekocht maar ze hangt de hele tijd met dr neus op de grond en bij elk paaltje word gestopt..hoe bedoel je geen aandacht

asha

13 oktober 2010, 09:36 3 doggies

hahaha welkom bij de amerikaanse bulldog hahahaha.
die kunnen er wat van pubberen hoor :-D
die van mij is nu 2 jaar en 4 maanden en kan er soms nog steeds wat van.
gewoon vol houden dan komt het wel goed :-D

Sandy schreef het onderwerp

13 oktober 2010, 18:05

@ Missy : nee thuis loopt ik met een gewone korte lijn, maar in het bos oefenen we nu aan de lange lijn het terugkomen. Eerst kon ze gewoon loslopen en hield ze ons wel in de gaten, maar nu heeft ze meer aandacht voor alles om haar heen en peert ze er vandoor, vandaar nu eerst maar weer eens oefenen aan de lange lijn. Verder mag ze wel los met andere honden die al wel heel goed luisteren, want dan blijft ze daar bij in de buurt en kan ze lekker spelen. Ook belangrijk voor de socialisatie!

Sandy schreef het onderwerp

27 oktober 2010, 19:19

Gisteren weer jonge hondencursus gehad en het gaat geweldig! Wat die stukjes pens al niet kunnen doen, echt onvoorstelbaar gewoon! Sandy heeft haar aandacht er weer gewoon bij en doet de oefeningen erg goed.
Ben echt blij! :-D

INI King & Yarah

27 oktober 2010, 19:27 3 doggies

Die van mij is 9 maanden en begint ook meer te janken dan voorheen.
En op cursus heeft king ook zo zijn dingetjes van heel de tijd gras eten , en dan doe je van alles om zijn aandacht te vragen en gewoon niet kijken / luisteren haha.
Ik moet er wel om lachen ..... maar uiteindelijk komt het wel goed hoop ik O-) !

Groetjes & een pootje van King & Yarah !

hallo dit mijn eerste berichtje luuk is een labrador en 4 mnd oud zogoed als zindelijk (gast)

27 oktober 2010, 19:54

:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help we gaan puberen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^