Hallo lieve honden vriendjes.
Hier is weer even een kort verhaaltje van mij “Jarov”
Ik woon nu al een paar dagen bij mijn nieuwe baasjes in huis. en ze zeggen tegen mij dat ze heel tevreden en trots op mij zijn
ik heb pas 1 keer in huis een plasje gedaan. Maar dat was de baas zijn eigen schuld. Het ging zo goed binnen met niet plassen dat ze wilde proberen of ik al wat langer mijn plasje op kon houden. Nou dat vind ik toch nog wel een beetje te veel gevraagd. Vanmorgen vertelde mijn baasje mij dat ik vandaag naar school ga!? Nou wat dat mag wezen. Ik moet daar mijn best doen of zo iets. Ik heb geen idee. Maar jullie zullen nog wel horen wat dat is en hoe ik dat vond.
Baasje gaat nog even kijken voor aan ander kabeltje voor heet foto toestel want die kan ze echt niet meer vinden. Wel jammer. Had graag even over mij zelf willen opscheppen, hoe knap ik ben en zo.
Nou lieve vriendjes, tot snel.
Een lik van Jarov



3 doggies













