jij ziek...en de hond?

36 reacties · pagina 2 van 2

jessica

29 september 2010, 14:01

Mijn moeder zei altijd: Moeders zijn nooit ziek.
Zo denk ik ook over mijn hondjes. Ze moeten er toch uit.
Als ik echt iets zou hebben, waardoor ik niet kan lopen, een gebroken been of zo, dan zou ik een uitlaatservice inschakelen en dan 's morgens het plasje in de tuin. 's Avonds kun je vaak nog wel iemand bereid vinden om het even voor je te doen. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jij ziek...en de hond?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

veronique

29 september 2010, 14:03

hmm daar heb ik eigenlijk helemaal nog niet over nagedacht..ik ben dan ok heel weinig ziek,hooguit een verkoudheide ofzo...maar ik ga er toch es ff over nadeken hihi

INI King & Yarah

29 september 2010, 14:08

Op dit moment ben ik ziek ( gaat nu gelukkig weer beter ) maar mijn vriend heeft de hond uitgelaten en ik zelf.
Zoals hier boven genoemd , het is ook idd wel even goed om een fisse neus te halen.
En als ik weer thuis ben lekker in me bed of op de bank met een dekentje en de hondjes gezellig bij me , lekker samen snurken hahahhaa ;-) !

....goedgekeurde fokker

29 september 2010, 14:12

Mijn vriend doet het dan, dan komt hij tussen de middag even thuis. Anders heb ik heel lieve buren. In geval van nood laten we elkaars honden uit. Alleen in geval van nood, omdat ik anders vrees dat ik wekelijks hun hond uitlaat ;-)

En anders kan ik altijd mijn ouders of schoonmoeder even bellen. Die wonen weliswaar 30 km verderop...

Ina en Boris

29 september 2010, 15:22

als ik griep oid zou hebben dan werd boris gewoon door mij uitgelaten, dikke jas aan en toch naar buiten, ik heb vanmorgen een kleine operatie ondergaan en kan nu absoluut niet met hem naar buiten, kan bijna niet lopen, maar gelukkig is mijn man vrij en dochter ook dus ik hoef me gelukkig geen zorgen om boris te maken en kan lekker op de bank blijven liggen, hahaha.
groetjes ina.

PupY

29 september 2010, 15:27

onse hond heeft een eigen 'poep' veldje.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jij ziek...en de hond?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^