opa is ziek

46 reacties · pagina 1 van 2

Marleen van Laarhoven

24 september 2010, 04:20

ik weet dat het al laat is maar ik mowet nog even volhouden want de hond van mijn moeder is plotseling heel ziek geworden en nou moet er constant iemand bij zijn omda wij denken dat hij de nacht niet zal halen :'( Afgelopen wiekend zijn we nog lekker een wiekentje naar Terschelling geweest met hem en
thijs ( ook van mijn ouders) en onze Tayco, en toen was er niks aan de hand. Hij leefde helemaal op. Maar sinds vandaag gaat het ineens helemaal niet meer goed. Hij had al last van lichte artrose in zijn heupen en hoge opstapjes en trappen ging al lang niet meer maar sinds vanmiddag kan hij helemaal niet meer lopen. bij de da geweest en nou is zijn achterlijf waarschijnlijk verlamd echt heel zielig. en alsof dat niet al genoeg ellende is zijn mijn ouders vanmorgen ook nog vertrokken naar Oostenrijk voor een week. pff wat een rotdag. hoop echt dat hij niet teveel pijn heeft. :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opa is ziek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.



Ik brand een kaarsje voor je lieve Opaatje. Ik hoop dat hij niet teveel pijn heeft. Wat een ellende allemaal, hé??? Heel veel sterkte en wijsheid toegewenst. En natuurlijk een dikke knuffel voor die lieve 'oude' opa!

Liefs Jacq

Machtel, Romeo en Luca +

24 september 2010, 07:05 3 doggies

Heel veel sterkte met je hondenventje.
Hoop dat hij niet te veel pijn heeft.
Wat fijn dat je zo goed voor hem zorgt.
Ik kan me niet indenken dat je ouders naar oostenrijk
gaan, als er sprake van is, dat het ventje de nacht
niet haalt.
Zou voor mij niet kunnen.
Te meer omdat het de hond van je moeder is.
Moet zij dan niet bij hem zijn om hem te ondersteunen ?

Japjes

24 september 2010, 07:08 3 doggies

heel veel sterkte

fabienne

24 september 2010, 08:21 3 doggies

heel veel sterkte ! en een dikke knuffel voor jullie ...Hoop dat opaatje misschien nog een heropflakkering krijgt, wie weet...

corrie koopman

24 september 2010, 08:37 3 doggies

Ik wens je heel veel sterkte met je hond.En Opa.
poot van Isa en Bowie

Diesel & Bumper

24 september 2010, 08:39 3 doggies

Heel veel sterkte met je hond, vreselijk dat hij zo ziek is.

Hanne baasje van Bonny

24 september 2010, 08:41 3 doggies

Heel veel sterkte met het hondje,ik hoop dat hij geen pijn heeft . Wat lief dat jij er bent voor hem
ik hoop voor je moeder dat hij er nog is als ze terug komt ,ik weet wel dat ik niet zou vertrekken als mijn hond ziek was

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

24 september 2010, 08:44 2 doggies

Heel veel sterkte met opaatje.
hoop dat hij de nacht zonder al teveel pijn heeft door gebracht.
hou je ons op de hoogte.

Dobrygoedgekeurde fokker

24 september 2010, 10:08 3 doggies

Een knuffel van ons voor je lieve opaatje.
liefs Arina en Lola

Rocky & Ivonne

24 september 2010, 10:19 3 doggies

Heel veel sterkte en een dikke knuff voor lieve opaatje :'(

Liefs Ivonne & Rocky

24 september 2010, 10:25 3 doggies

Beste Marleen
Heel veel sterkte toegewenst met Opa.
Ik hoop ook voor je moeder dat ze Opa nog ziet,wist je moeder dat Opa ziek was voordat ze naar Oostenrijk ging??
Hou ons hier op de hoogte!

Sterkte,
Lieve groetjes,Denise

Bugs **Taz**

24 september 2010, 10:37 3 doggies

heel veel sterkte met opa. Ik hoop dat hij niet lang meer hoeft te lijden.. :'(

Suus en Bink

24 september 2010, 10:38 3 doggies

Heel veel sterkte, geef hem nog maar een dikke knuffel :'(

Marleen van Laarhoven schreef het onderwerp

24 september 2010, 18:01

hoi allemaal hier nog een update over onze Gijs aka opa. Hij is nou bij de dierenarts en het gaat niet goed. Hij heeft waarschijnlijk een verkeerde beweging gamaakt waardoor er een ruggewervel is afgebroken en het losse stuk zit nou tussen 2 wervels in. Daardoor zit er nou een flinke ontsteking waardoor hij niet meer kan lopen. hij krijgt nou pijnstillers wan thij had heel veel pijn en morgen kijken ze hoe het gaat met hem.Opereren kan nog wel maar omdat hij al 13 jaar oud is en zijn botten heel broos zijn zal het niet veel uithalen dus dat valt zoiezo al af.
even nog ter informatie. mijn ouders zijn gisterochtend vertrokken en toen kon hij nog lopen, savonds niet meer dus ze waren al daar toen het is gebeurd en willen ook niets liever dan terugkomen maar de kans dat ze op tijd zijn is heel klein en ik heb ook liever dat ze gewoon daar blijven want als een gek terugrijden is ook niet erg slim. Ik hou jullie op de hoogte... :'(

Rowan

24 september 2010, 18:09 3 doggies

Heel veel sterkte voor jullie

caro en de teckels

24 september 2010, 23:28 3 doggies

heel veel sterkte toegewenst voor julie allemaal

Marleen van Laarhoven schreef het onderwerp

25 september 2010, 18:39

hier weer een update. Gijs is weer thuis. :-D hij kan nog niet lopen maar heeft geen pijn meer (lang leve de pijnstillers) hij moet 7 dagen revalideren en zelf weer proberen of hij kan lopen. Hij heeft net weer een beetje gegeten en gedronken maar dat liep er meteen weer uit dus als hij weer helemaal beter is hebben wij nog een (on)aangename verrassing voor hem nm een bad haha hij moet iedere ochtend 2 pilletjes innemen en dan vrijdag weer terug naar de dierenarts om te kijken hoe het gaat. Ik ben zo blij dat we doorgezet hebben en niet meteen voor het spuitje zijn gegaan. ik hou jullie op de hoogte. Groetjes Marleen en Tayco en Gijsje

Geagoedgekeurde fokker

25 september 2010, 18:40 3 doggies

Wat een goed nieuws. We hopen natuurlijk op een voorspoedig herstel!!

Liesbeth/Skinny

25 september 2010, 18:54 3 doggies

heel veel beterschap voor opa,

Hanne baasje van Bonny

25 september 2010, 20:23 3 doggies

wat fijn dat Gijs nu geen pijn meer heeft hopelijk wordt hij snel weer beter

Rocky & Ivonne

25 september 2010, 20:42 3 doggies

Hoi Marleen ,

Is tot hiertoe al beter nieuws , leve de pijnstillers zoals je zegt en hopelijk komt het allemaal terug goed met Gijs en kan hij nog even mee door het leven.
Dus Gijsje :-) oude knappe kerel...je proberen rustig te houden hé .
Je ouders zullen ook blij zijn terug thuis te komen en die lieve Gijs nog te kunnen knuffelen :-D

Marleen van Laarhoven schreef het onderwerp

25 september 2010, 20:50

@Rocky. Mijn oudrs zijn heel blij en ook dat wij de beslissing hebben genomen om door te zetten. Gijs doet het heel goed. hij kan nog niet lopen maar heeft wel geprobeerd om uit de auto te klimmen toen wij thuis waren. ik ga over een kwartiertje even kiken hoe het is en hem eventueel verschonen. hopen dat hij gepoept heeft want dat heeft hij nog niet gedaan sinds gisterochtend, maar hij heeft ook niks meer gegeten alleen toen hij thuis was

diane en tank

25 september 2010, 21:08 3 doggies

inderdaad lang leve de pijnstillers, hoop ook dat hij in ieder geval nog even verder kan zonder pijn en genieten van zijn oude dag en dat je ouders hem nog mee kunnen maken.
veel succes en beterschap aan gijs

Marleen van Laarhoven schreef het onderwerp

26 september 2010, 16:53

Update voor jullie. Ik ben net weer bij Gjis geweest. heb er vannacht geslapen en vanmorgen was echt een ramp. Hij had alles laten lopen en zat helemaal onder de poep en plas :'( we hebben hem voorzichtig gewassen en de hele schuur schoongemaakt en zijn pillen gegeven en toen besloten hem weer met rust te laten.
een half uurtje geleden ben ik weer terug gegaan en heb hem even uitgelaten ( dat valt tegen als de achterpoten niet meewillen maar gelukkig hebben we 2 honden en dus een riem over om hem te helpen met zijn achterlijf) en ik zag dat hij zijn voetjes weer recht had staan. ik dacht ik laat de achterste riem lichtjes los en kijk wat hij doet en dat ging goed. toen weer iets verder en uiteindelijk helemaal losgelaten en HIJ STOND ZELF. het was maar heel kort maar toch. ben zo blij :-D wee binnen nog geprobeerd of hij wilde eten en ook dat ging goed. hij at weer. hopelijk gaat het alleen maar beter. ik heb weer een beetje hoop...

martine

26 september 2010, 17:32 3 doggies

wat goed....Hopelijk gaat het elke dag wat beter, daar duim ik voor.

Kan je geen grote handdoek of dekentje nemen om rond zijn buik te doen, zo dat je hem kan helpen bij het rechtstaan en stapjes zetten? Is toch makkelijker dan een riem.

Zoey,Wendy,Desteney en Khadija

26 september 2010, 17:52 3 doggies

een ruggenwervel afgebroken? operatie riskant? kan zo ongeveer niet meer lopen? hond onder de pijnstillers? sorry als ik een beetje cru reageer maar als ik zag dat mijn hond zo veel pijn had en de kans dat het nog goed gaat komen zonder opreatie(die te riskant is ) heel erg klein is en alles onder zich uit laat lopen.
ik weet het niet maar ik hoop dat je een verstandige keuze maakt indien ze niet snel verbeterd ik weet dat je het goed meent en het beste voor de hond wil maar ik had m een spuitje laten geven sorry we hebben dit ook voor gehad met een hond met artrose ze willen wel maar ze zijn op ze kunnen echt niet meer dan wil ik wel humaan zijn

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opa is ziek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^