Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond red Hond." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
heeel mooi
echt mooie om te zien
kippenvel............
Wauw!!!
En al die mensen reden door zonder hulp te bieden, gelukkig dat die andere hond er nog was om hem van de straat te halen.
Ben blij dat die hond het overleeft heeft.
Heb ook eens een filmpje gezien van een kat die aangereden was en een andere kat was soort van massage aan het doen en ondertussen aan het janken. Toen zagen mensen het en die kat heeft het ook gehaald.
Echte dierenliefde 
Wow, schitterend
dat ik echt mooi om tezien
gelukkig hebben ze het allebei overleefd. wat een held. kunnen mensen nog wat van leren.
echt heel erg mooi tranen in mijn ogen pff krijg ik snel als het met honden te maken heeft
oh wat moet dat erg zijn om een hond onder je auto te zien verdwijnen.
en wat vreselijk voor die hond, en dan dan die hond die hem van de weg sleept, ongelooflijk.
Wat erg om te zien dat de hond daar loopt.Kreeg er kippevel van.Mooi te zien dat de hond wordt gered.
Gelukkig dat die ene hond het overleefd heeft!!
erg mooi om te zien
Heel erg indrukwekkend!Ook kippenvel.
wauw wat mooi!
Ik ben zelfs sprakeloos , wat dit hondje deed was echt verbazingwekkend...tussen al dat gevaar
sorry maar hier word ik naar van
vind het geen leuk filmpje
zit te janken en denk nu aan die hond die dood ligt
heb vandaag al genoeg elende gezien
bah
de hond heeft het overleefd,dank zij een soort genoot!!!
schandalig dat er zoveel auto's (mensen) doorrijden!
De hond heeft het wel overleefd...
pff heftig en erg mooi, zit met kippenvel
inderdaad heel heftig en zit hier ook zeker met kippenvel en tranen in me ogen
.gelukkig hebben ze het overleefd
groetjes anita
Prachtig en ontroerend om te zien.
En wat fijn dat de honden het allebei overleefd hebben.
Dat hondje met gevaar voor eigen leven, zo ontroerend.
Dat is pas vriendschap.
Zo zie je maar weer dat honden onvoorwaardelijk trouw zijn.
Heel mooi om te zien
ik had het filmpje ook al gezien en zoo ontroerend
Maar wil ff trg komen op dat filmpje met die katten, het lijkt alsof die ene kant de ander masseert maar dat is echt niet hoor, je moet maar eens goed kijken. Die ene kat probeert die "zieke" kat te verleiden, je ziet zelfs een stukje waar het heel duidelijk is dat die kat andere bedoelingen heeft
heel erg ontroerend er is niets groters dan de vriendschap van een hond
Lieve mensen, de commentator zegt dat beide honden het hebben overleefd. Maar dit is helaas niet zo. Kijk maar wat er onder het filmpje staat:
A dog in Chile is unfortunately hit by a car and killed. Another dog drags the mortally-wounded dog to the side of the road. The hero do ran away.
De aangereden hond was al dood.
http://www.cbsnews.com/stories/2008/12/08/ap/strange/main4655438.shtml
Hierboven de link voor meer nieuws over dit filmpje. En ook al is de aangereden hond overleden, het gebaar van de andere hond is natuurlijk absoluut uniek en heel ontroerend!!!!
Ja, maar daaronder staat dat ondanks dat bericht dat beide honden het toch overleefd hebben. Dat dat bericht dus verkeerd is... Nou ja, dat is wat ik er van begrepen heb. Er staat idd dat ze dode honden van de weg hebben gehaald, maar niet dat het die ene dode hond is toch?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond red Hond." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.