Overstappen op ander voer.

33 reacties · pagina 2 van 2

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

21 september 2010, 17:54 3 doggies

Nee, je geeft er dan liever geen brok meer bij. Als je wel brok wilt, zou ik voor KVV gaan. Vers en brok gaat niet zo goed samen (de brok maakt de maag minder sterk en de maag moet sterk genoeg zijn om botten te verteren).
Groente mag je er zeker bij geven, voor extra vitaminen en vervanging van ruwe vezels die in haar, nagels e.d. zitten van prooidieren. Gezonde honden hebben het volgens de NRV-methode niet strikt nodig.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstappen op ander voer." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lilly & Csoki schreef het onderwerp

21 september 2010, 18:44

Ik denk dat het vers vlees/vis/groente gaat worden :-)

Lijkt mij toch het beste...

Maar hoe laat ik haar aan vlees wennen?

TZN

21 september 2010, 21:25 3 doggies

Gewoon in een keer.

of je laat hem/ haar?? een dagje vasten en dan z'n vlees geven.

Kvv is beter dan taste of the wild brokken, maar totw is veel beter dan de gemiddelde brok en ik heb er niet altijd tijd voor om hem vlees te geven en ook vind ik dat mijn hond af en toe brok moet blijven eten, omdat hij ook niet altijd bij mij is, (gaat af en toe naar m'[ n moeder) en die wil ik niet opzadelen met al z'n pakjes vlees die in de vriezer moeten enz.

ook vergeet ik nog wel eens een pakje eruit te halen ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

21 september 2010, 21:26 3 doggies

Meestal geef je eerst KVV 2 weken en dan schakel je over op NRV/Barf.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstappen op ander voer." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^