vorige week deed ze op elke drie hoeken een drupje. Ook wel grote plassen. Maar ik zag geen kwaad in der getwitter want in vond: ze is loops je hebt het maar te vertellen.
Enfin nu valt ons op dat pippa vooral s avons niet echt hoeft te plassen (ze krijgt nog steeds twee keer per dag vers eten dus ook ergens in de avond). Gister werd ik zelfs een soort van boos. Ze had het laatst geplast om 1700 en om 2300 deed ze niets. Eerst naar huis gegaan'zoek het maar uit met je ik plas niet als het regent, maar later toch weer een paar blokjes:gelukkig ze ging door de knietjes. Maar goed. Nou heeft de kater op mijn werk niergruis en zal ik best eens kunnen generaliseren of hoe zeg je dat hypochondrieen. Maar goed granberrie kan geen kwaad toch als ze die wil eten (pilletjes)? en dan aankijken en evt een urine onderzoekje. Of stel ik me weer aan? Pip drinkt altijd weinig wij lachen daarom want ik ben ook zo'n klier met drinken geweest altijd. Het stokpaardje van mijn moeder: heb je wel genoeg gedronken? Wanneer zouden jullie zorgen gaan maken? Ik kan me voorstellen dat een lichte blaasontsteking zo geworven wordt bij loopsheid en deze afgelopen kou regen, natigheid bacterie. Ik geef pip dan het liefst nu wat blaas versterking maar wat is jullie mening en ervaring?



3 doggies
.
wel na een kluif meteen een lebber. (Ka eet brok)Maar ik weet dat er veel vocht in der vers voer zit. Als ik vind dat ze weinig heeft gedronken dan leng ik der eten flink aan. Dat merk ik meteen aan de grote plas