Brabant wandeling.

68 reacties · pagina 3 van 3

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brabant wandeling." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bugs **Taz**

7 oktober 2010, 09:44 3 doggies

Chaam is vanaf eindhoven iets voorbij Tilburg.
Het is er erg leuk en je kan verschillende routes lopen.

Annika • Balou † • Kyra

7 oktober 2010, 09:51 3 doggies

Dat is makkelijk te doen voor ons. Ons Balou gaat ook graag mee in de auto, dus wat dat betreft is het zeker geen probleem! :-D
Als hij maar volop de ruimte heeft om achter zijn balletje aan te rennen wandelt hij overal graag.... O-)

Bugs **Taz**

7 oktober 2010, 10:25 3 doggies

meeeeeer dan genoeg ruimte.

Annika • Balou † • Kyra

7 oktober 2010, 10:29 3 doggies

Ik zal vanavond eens even overleggen met mijn vriend. Is de 24ste om 14.00 uur een vaste afspraak? Of is het afhankelijk van de opkomst?

Bugs **Taz**

7 oktober 2010, 10:31 3 doggies

Nou we willen het wel proberen aan te houden, aangezien het anders steeds uitgesteld word.. O-)

antoinet bruurmijn

7 oktober 2010, 10:43 3 doggies

helaas kan ik niet op zondag maar als het verandert word in zaterdag mischien dan ga ik graag mee met een aantal van mijn 5 hondjes.
maakt voor mij niet uit waar al zijn de loonse en drunense duinen bij mij om de hoek en eruggg mooi om te wandelen met de honden.

groetjes antoinet

Sam Dieske Nina Tess en Lynn

Annika • Balou † • Kyra

7 oktober 2010, 10:45 3 doggies

@ patricia: Balou heeft trouwens een berichtje voor Taz achterlaten onder je verhaal! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brabant wandeling." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^