Triest stemmend compliment

8 reacties

Jeroen

16 september 2010, 10:19

Was daarnet Spike aan het uitlaten die lekker stond te snuffelen. Ik vond het wel mooi geweest en wou verder dus zeg vriendelijk "kom maar". Maarja Spike is een Wetterhoun, die maken graag af waar ze aan zijn begonnen. Ik wacht nog drie tellen en zeg op besliste maar vriendelijke toon "Spike, kom!"en hij loopt vrolijk mee. Ik geef hem nog een vriendelijk "goed zo!" mee en daarna "rechts" om hem naar de veilige kant van me te dirigeren. Helemaal goed.

Prompt wordt ik aangesproken door een wat oudere dame die me een compliment geeft dat ik zo lief voor mijn hond ben en dat ze dat erg leuk vond om te zien. Omdat de meeste mensen alleen maar trekken en schreeuwen.

Tsja, daar krijg je toch wel gemengde gevoelens van hoor. Het klinkt misschien wat betuttelend, maar als ik dat hoor denk ik: eigenlijk zou elke fokker 150 euro extra moeten rekenen voor zijn honden en dat je er dan gratis een basiscursus bijkrijgt op een positief trainende hondenschool.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Triest stemmend compliment" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ingeborg Martens

16 september 2010, 10:23

Jeroen, ik ben het helemaal met je eens. Eigenlijk zou iedereen die een hond aanschaft verplicht moeten zijn de puppy klas en de eerste gehoorzaamheid te moeten doen bij een positief trainende hondenschool.

Roxy , Bonky en Daisy

16 september 2010, 10:23

Dat is idd een heel erg goed idee :-) .
Er zijn genoeg mensen en honden die er baat bij hebben ;-)

Liesbeth/Skinny

16 september 2010, 10:24

helemaal mee eens,denk dat er dan veel zullen afhaken

Japjes

16 september 2010, 11:39

mee eens :-) leuk compliment :-D

caro en de teckels

16 september 2010, 11:45

dat zou zeker een goed idee zijn .
zeker voor mensen die beginnen aan een erste hond.
Asiels zouden hier alvast mee kunnen beginnen.
leuk dat je van die dame een leuk compliment kreeg zulke dingen doet een mens goed.

T & T cockerduo

16 september 2010, 11:45

Heb ik ooit al eens in een ander topic geopperd. 150 euro is misschien wel wat veel berekend. Want onze hondenschool kynologenclub vraagt maar 50 euro incl. lidmaatschap voor 8 lessen. Daarom komen daar ook heel veel mensen met hun hond cursus volgen en zit het vaker ook bomvol. Maar een puppycursus lijkt me in ieder geval een goede basis die iedere pup zou moeten hebben. Hier zit daar ook theorie bij in, zodat je voldoende informatie krijgt.

Het is dus voor iedereen verschillend wat de kosten zijn voor een cursus. De fokker zou de pup dan eigenlijk niet mee moeten geven voordat hij aan is gemeld op een hondencursus. Dat is een slimmer idee.

Anita.Langen.

16 september 2010, 13:19

dat zou zeker een super goed idee zijn .
En ergens weet ik dat er dan een hoop mensen niks meer willen.. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Triest stemmend compliment" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^