territorium - blaffen

4 reacties

******

13 september 2010, 20:01

Voor ons huis loopt een fietspad en hier komen natuurlijk mensen langs die hun hond uitlaten. Nu reageert onze hond telkens feller. Hij rent blaffend en springend langs het hek. Wij hebben een groot erf, en onze hond loopt meestal los, maar voordat ik er ben, is de wandelaar met zijn/haar hond al voorbij, dus elke keer succes. Hoe kan ik dit stoppen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "territorium - blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

13 september 2010, 20:26 1 doggies

Als je iets niet laat gebeuren hoef je het ook niet af te leren..
Nu scoort de hond steeds..

Haal hem binnen en ga met hem samen aan het hek staan en train hem dan stil te zijn...

Nu ben je steeds te laat en zal het van kwaad tot erger worden..

succes.. ;-)

Sandra, Lady Dana & Sir Eddie

13 september 2010, 20:35 1 doggies

Precies... het gedrag is zeeeer zelfbelonend.
Ze heeft veel plezier... en in haar ogen verjaagd ze de indringer telkens met succes.

Niet meer alleen in de tuin en een training opzetten.

****** schreef het onderwerp

13 september 2010, 21:08

Het advies is prima, en ik heb het al geprobeerd, ik heb 'm aan de riem, dan laat ik 'm zitten en als ie dan stil is belonen. Dit gaat telkens beter, maar.... het probleem is dat je nooit weet wanneer er iemand langs komt lopen. En zelfs als ik erbij ben, dus als ik in de tuin bezig ben, schoffelen of grasmaaien enz. dan gebeurt het ook. Dan vliegt hij in volle vaart er op af.

Dus dan moet ik hem altijd vast hebben?

soraya

13 september 2010, 21:10 1 doggies

Dan zou ik hem binnen laten ,lekker rustig in de bench,als jij gaat gras maaien.

Hij is dan vast al moe van het oefenen met jou aan het hek om stil te zijn.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "territorium - blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^