Minoes (gast)
Beste Forumlezers,
Hoop dat dit probleem jullie bekend voorkomt en jullie mij misschien tips kunnen geven.
Loop als sinds juli met mijn hondje(11 jr.)met problemen rond haar anus(anuskring zit er ook heel rood uit,zie je bij het poepen). Het begon met niet kunnen poepen, vervolgens anaalklieren uitgeknepen(veelkomend probleem bij haar)waar een beetje bloed bij zat. Probleem niet verholpen, maand tijd 4x DA en 3x antibiotica kuur.
Begin augustus besloten om het even met rust te laten daar ze voor de rest geen ziekteverschijnselen vertoont, speelt, eet/drinkt en is niet sloom of koorts.
Sinds afgelopen zondag zit er een beetje bloed met slijm bij haar ontlasting en heeft ze ook heftige diarree. Vertoont gelukkig nog steeds geen andere verschijnsels. Maar ben nu zo ongerust.
Weet niet meer wat ik moet doen, haar van binnen onderzoeken is een groot risico daar ze een hartprobleem heeft en ze daardoor de narcose niet zou aankunnen. Heb al verschillend soort voer geprobeerd, biologisch, Barf etc..
Komt dit iemand bekend voor en heeft iemand ervaring met anaaltumoren bij teefjes?
Alvast dank voor alle reacties,
Minoes






. Daar zijn speciale pilletjes voor (geen antibiotica). Pilletjes bij de DA halen voor maagdarmontsteking dus, hiervoor hoeft je hond echt niet mee. Verder gekookte kip en rijst geven (en het water daarvan). Dus geen gewoon water. Dit hou je vol tot 1 dag nadat de ontlasting weer normaal is.



