verloren hondjes

12 reacties

Veerle & Chipke

5 september 2010, 19:56

Hallo allemaal,
ben vandaag tijdens mijn wandelingen maar liefst 2 verloren hondjes tegengekomen.
1 tje, een maltezer reutje volgde ons mooi. Heb hem thuis in de tuin gezet.
Gelukkig had hij een halsbandje om waar een gsmnummer aan vasthing. Dus ik gebeld, maar niemand nam op.
Dan maar thuis gehouden. Hij en chipke hebben hier een halve dag fijn met elkaar gespeeld. Na veel pogingen dan toch eindelijk het baasje aan de lijn gekregen. Zij is hem komen halen, krijg ik ook nog na mijn voeten dat ik dat hondje in onze tuin gehouden heb want hij was uiteindelijk wel thuis geraakt zei ze. Pff maak da mee! Ik zei nog da ik bang was voor de auto's en zo waar zij doodleuk op antwoorde dat die dan maar beter moet uitkijken anders is het zijn eigen schuld als er iets moest gebeuren. Awel diep vanbinnen wou ik da hondje zelfs niet meer meegeven, ocharm beestje.
De 2de hond ben ik tijdens wandeling nummer 2 tegengekomen maar iedere keer als ik dichterbij wou komen ging ie lopen. Kga straks nog eens een rondje met chipke doen, zal dan nog eens zoeken achter hem, hoop dat hij zijn huisje teruggevonden heeft.
Soms snap ik niet dat mensen zo nonchalant met hun honden omgaan, er kan toch vanalles gebeuren op die zwerftochten

Groetjes
Veerle & Chipke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verloren hondjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bugs **Taz**

5 september 2010, 19:57 3 doggies

wat een avontuurlijke dag heb je meegemaakt zeg.
vervelend is het dan als de mensen eigenlijk geen dankbaarheid tonen dat je zo goed op het hondje gepast hebt.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

5 september 2010, 19:58 3 doggies

De volgende keer dat hondje naar het asiel brengen. Dan moet dat baasje ervoor betalen en laat hij het wel uit z'n hoofd om die hond los te laten lopen. Zo iemand is geen hond waardig :'(

Laura & Robbie

5 september 2010, 19:59 3 doggies

ik neem daarom ook altijd extra riem en halsband mee en hondensoepjes
je weet maar nooit
sommige mensen echt zo aso
toch onverandwoordt als je zo met je hond om gaat

Anita

5 september 2010, 20:00 3 doggies

Heb je je best gedaan en dan zo'n reactie... : - (
En lekker voor de hond om te zeggen dat hij maar beter uit moet kijken...

team Shadow

5 september 2010, 20:05 3 doggies

wat jammer dat die gene er zo over dacht, vind het alleen maar goed van je dat je voor het beestje gezorgd hebt. helaas wordt mijn uitlaathondje ook wel eens zomaar op straat gedumpt om vervolgens maar weer een keer terug te komen, vandaag is hij nog terug gebracht bij mij omdat ik er altijd mee lopen en die man wist waar ik woonde. maar het baasje was mooi niet thuis :'(

Veerle & Chipke schreef het onderwerp

5 september 2010, 20:08

ja dan snap ik dus niet hé,
ik zou op van de zenuwen zijn moest chipke weg zijn

Diesel & Bumper

5 september 2010, 20:38 3 doggies

Dat zou ik ook hebben als mijn hond weg is, maar ja, de hond van onze buren loopt ook wel eens bij ons in de tuin. Volgens mij word hij niet eens gemist.

diane en tank

5 september 2010, 20:43 3 doggies

das inderdaad een lekkere reactie nou ja zeg .je had beter niet kunnen bellen want ze miste hem ook niet aan haar reactie te horen.stank voor dank.
toch weer erg jammer dat er zulke mensen zijn.maar wel goed van je dat het beestje heb meegenomen.

corrie koopman

5 september 2010, 20:49 3 doggies

hel goed dat je de hond hebt meegenomen.Maar dat sommige baasjes zo reageren begrijp ik niet.Dus de volgende keer het hondje naar het dierenasiel brengen,

Senna

5 september 2010, 20:52 3 doggies

Stank voor dank noemen we dat. Maar wat goed van je. Ik zou gewoon het asiel gebeld hebben dan moeten ze geld betalen om het hondje eruit te krijgen. Dat is misschien een tip als je dezelfde hond de volgende keer nog een keer tegenkomt alleen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verloren hondjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^