Wij hebben een pup (Boyke) van ruim 3 maanden. Hij is nu bijna 5 weken bij ons. Hij is zo makkelijk. De eerste dag dat hij bij ons was leek het net of hij al helemaal gewend was, hij ging meteen nadat we hem twee keer buiten hadden gezet om te plassen, al zelf naar buiten en deed daar (op elke keer dezelfde plek) gelijk alles. En nu dus nog steeds.
Hij ging meteen liggen in de bench en heeft niet één keer gepiept 's nachts. En dat terwijl hij toch helemaal alleen was, onze andere hond (Benji)gaat mee naar boven. Wij dachten vantevoren dat we misschien de bench boven moesten zetten of Benji bij hem moesten laten zodat Boyke zich niet alleen zou voelen. Maar dat is allemaal niet nodig.
Bij Benji was dit twee jaar geleden een heel ander verhaal. Dat zindelijk maken heeft echt een poos geduurd en ook daarna nog soms een ongelukje, niet dat dat erg was, is volgens mij heel normaal. Ook piepte Benji 's nachts in de bench, zeker twee weken lang. En ook als we even weg gingen en hij in de bench moest. Na een tijdje was dat gelukkig voorbij. Maar we waren nu helemaal voorbereid op hetzelfde en weten echt niet wat ons overkomt.
Nu denken wij dat Boyke heel goed gesocialiseerd is, en dat dat met Benji minder was. Wat denken jullie? Zou dat het zijn of hebben we gewoon ontzettend veel geluk met Boyke? Het is wel echt super met die twee lieverds, ze spelen zo leuk samen en zijn zo lief voor elkaar. Nee, we hebben nog geen moment spijt gehad van onze beslissing om er een tweede hondje bij te nemen
Groetjes, Monique



3 doggies
. ik denk dat de ene hond gewoon wat makkelijker is dan de andere...

, in het weekend zet ik wel de wekker om 6 uur, en daarna nog even lekker terug naar bed 














