Ik heb even opgezocht hoeveel km ma van bij mij woont en dit is volgens de routeplanner een 2,5km. Is dit te doen voor een Franse bull als er rustig gewandelt word?
Ik heb even opgezocht hoeveel km ma van bij mij woont en dit is volgens de routeplanner een 2,5km. Is dit te doen voor een Franse bull als er rustig gewandelt word?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bullen & conditie..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Ik denk dat je even moet kijken naar wat de hond normaal gewend is.
Of zijn conditie hiernaar is.
En of het warm wordt.
En voldoende water mee nemen.
Groetjes Soraya&Mila
jep...ben het helemaal met soraya eens. het ligt niet alleen aan het ras maar ook daaraan 

Hee, ja we wandelen nu ook zn 4a5x per dag (ligt er wat aan) soms ook een half uur/3kwartier... Op de site staat dat dit te voet een 35min zou zijn, maar wil het sowieso op't gemak doen en desnoods een uur of langer... Dat hij tussendoor nog wat kan rusten als dat nodig is.
Hij loopt wel heel graag en is niet moe te krijgen daarom dacht ik dat dit miss wel eens leuk zou zijn om te doen.

Idd, maar conditie kan je makkelijk opbouwen
Vroeg me het vooral af omdat het toch wel een stukje is en of dit wel goed voor hem zou zijn? Hij is wel redelijk 'sportief' als ik dat zo mag zeggen
Amper moe te krijgen
moet wel lukken denk ik hoor 

Hm leuk, kijk er al naar uit dit met hem te doen
'Wat zal hij weer blij zijn'
gezellig
veel plezier ermee 
als jouw bull gewend is regelmatig te wandelen dan moet het geen enkel probleem zijn , mits het natuurlijk (te) warm is , en ev wat water mee voor onderweg ... ik heb hier twee engelse bullen die ook elke dag wandelen , de oudste van bijna 9 gaat wel wat vaker kortere stukjes maar in het weekend wandelt ze ook nog mee door bos en aan zee , de jongste van 4 wandelt gewoon met mijn twee terriers mee en ze kan gemakkelijk langere afstanden wandelen hoor , maar ze is wel geoefend . Als het warm is dan laat ik haar vaker en korter lopen

Ja, bij warm weer ga ik dit ook helemaal niet doen. Maar als het wat frisser word lijk me dit wel eens fijn. Baco is gewend van iedere dag 4a5x te wandelen ieder keer een half uur tot 3kwartier, heel zelde is er een klein wandeling bij van 20min, of soms ook een uur of langer en dan is ie nog niet moe
Ik ga hem zeker wat te drinken mee nemen
Als hij gewent is stukken te lopen.
Ja hoor waarom niet?
Neem was lekkers mee, en water voor onderweg.
Als je merkt dat hij moe wordt, ga ergens op een bakje zitten en laat hem op adem komen.
Komt vast goed! Veel plezier.
hier in de buurt loopt een mevrouw die heeft altijd een soort karretje bij zich, haar hondje heeft last van zijn heupjes en soms wilt ie halverwege niet meer lopen en ze kan hem niet dragen
gewoon doen en water mee is al genoeg en zie je dat hij moe word dan even rusten. doen wij ook altijd als we een lange wandeling maken en dan met rugzak op en gaan.
we kopen ook nog eens een ijsje of flesje drinken en dan krijgt tank een flesje water en dan gezellig op een bankje lekker drinken.geniet hij helemaal van zeker drinken uit een flesje is geweldig zicht.
geniet ze van de leuke wandeling
Mijn broertje had voor heen ook een frans bulletje
Die liep dat op zen gemak hoor
Had daar geen problemen mee
Liefs joke
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bullen & conditie..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.