grrrr oren dicht !

15 reacties

Meis (meike)

3 september 2010, 17:59

ik ben hard bezig met de bench aangezien mijn hond zelf GEEN rust kan nemen. dat betekend dat als ze in de bench gaat en het druk in huis is, zij ook wakker blijft en gaat zitten morren, piepen, blèren.
ik moet dan echt kiezen op elkaar zetten, en door zetten met de bench.

Maar ik vind het wel moeilijk.

dat was het enige dat ik even kwijt wilde.


geduld is een schone zaak.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "grrrr oren dicht !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

dani

3 september 2010, 18:01 3 doggies

En geduld wordt beloond ;-)

Succes en doorzetten!!

Mayumi & meisjes

3 september 2010, 18:03 3 doggies

Doe zo voort, je wordt binnenkort beloond :-)

janny

3 september 2010, 18:15 3 doggies

zet er wel wat speeltjes of veor in banejwr moest ook wenen maar nu gaat ie der vanzelf in als ik ga eten koken heb mehanden vrij lekker succes

Anita

3 september 2010, 18:17 3 doggies

Volhouden! Het loont...na veel geduld... :-)

Meis (meike) schreef het onderwerp

3 september 2010, 18:31

bedank ! dit heb ik echt ff nodig. tis ook zo stom, want soms zet ik haar erin en dan echt in NO TIME ligt ze heerlijk te slapen.. te gek eigenlijk.

corrie koopman

3 september 2010, 18:41

Gewoon even vol blijven houden.Je hebt er later alleen mar profijt van.

Bullsclan

3 september 2010, 18:43

Blijven volhouden hoor

Japjes

3 september 2010, 19:55

volhouden...............heb gedult

Hannie met Beer en Chelsea

3 september 2010, 19:56

Inderdaad volhouden, op de een of andere dag is het zo over!

Beer had dit ook altijd, en tijdens de bezoeken door heel hard piepen enzo. Ik heb tegen al mijn bezoek gezegd dat ze de hond moesten negeren en vooral geen aandacht geven, en 't was zo over :-)

net als babies, die zijn dan zo oververmoeid dat ze huilend in slaap proberen te komen.

je hondje ook eens gewoon in de bench zetten, voor een half uurtje , en er bij vandaan gaan. en niet alleen als hij oververmoeid is. maak er een gewoonte van, zet af en toe wat lekkers in de bench, zoals een lekker botje of kong, zodat je hondje het niet als een straf ziet als hij in de bench moet.

Dizzy

3 september 2010, 19:59

Ik ken het! Maar uit ervaring met Dizzy...is dat als je het gaat volhouden en maar denkt dat het goed voor hem is. Hij gaat nu soms uit zichzelf in de bench liggen. Dus probeer het leuk te maken in de bench met leuke speeltjes, beloningen etc.

Succes :-)

ons nuchka had dit ook maar bij haar hebben we het opgegeven ons sadira die blijft ook doorzetten die breekt heel de bench af dus bij haar ook geen bench. ze heeft als pup we hebben hoge poort en zij kon er net onderdoor en de andere lopen dan binnen en buiten dus sadira in de bench toen we weer thuis kwamen was ze nog steeds of weer aan het piepen ging echt door merg en been, toen ik haar zag waren haar pootjes die haren er volledig afgewreven en ons nuchka had ook geprobeerd haar te bevrijden ze waren die avond wel stikkapot wel begrijpelijk als ze een halve dag misschien geprobeerd hebebn de bench open te breken en het was nogal een zware bench.
en ilisha heeft 2 daagjes zachtjes gepiept en dat was toen meteen over, maar zij was het bij de fokker gewend om buiten in het hok te zijn.

Tanieke

3 september 2010, 20:03

komt goed hoor, hier hebben we ook even moeten volhouden, maar gaat echt vanzelf over :-)

Anoniem (gast)

3 september 2010, 20:06

ohoh, dat was bij ons ook echt een ramp ;-) maar nu is Prince volkomen veilig met de bench. Tijdens het avondeten, als hij erin moet, gaat hij er al vanzelf in :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "grrrr oren dicht !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^