Choco, ik zal rekening houden met de "slopers" in het team en zorgen voor genoeg ballen! Heb je je vader nog weg moeten brengen? Ik hoop dat het meevalt!
Leuk Marcella, weer een berichtje van jouw!
Zo te zien hebben jullie een leuke broertjes/zusjesdag van Max gehad! En daarnaast is er ook nog goed geoefend,toppie!
En wat een leuke slaapfoto op het eind!
Wat vervelend Liesbeth, dat het nog niet beter gaat!!
Heel veel beterschap gewenst!
Joke,voor Taat(en jouw)is het ook rot zeg! Zo'n rotkuiltje...en dan weer pijn en aan de lijn moeten wandelen...
wat een pech! Ik hoop dat de pijnstillers goed werken en dat ze snel weer goed en pijnloos kan lopen. Hou je ons op de hoogte van de vorderingen? En een leuke rustige/slaapfoto mag je natuurlijk ook gewoon plaatsen hoor!
Hier hebben we er weer een fijne training opzitten.




SpikeTe land, ter zee (dat is al gelukt), in de lucht?
In de lucht als hij springt, telt dat?
Maar we hebben goed getraind he?
Groetjes, Anita.
Pootje van Spike.




hahaha
Ze heeft me de andere bal weg zien gooien in de prullebak, en zei tegen haar,die is kapot schat, je krijgt wel een nieuwe van me
Zou het geholpen hebben 



Wilma













Je moet maar geloven dat ik dat kan, want mezelf filmen tijdens een wheeley is toch wel echt te moeilijk, zelfs voor mij! 
En ook binnen gaat de training door!





