bij de dierenarts geweest.

11 reacties

Janneke van Bommel

24 augustus 2010, 21:10

Vanmorgen ben ik met Jara naar de da. geweest.
Ik had al een topic gemaakt over de bult tussen haar tenen en dat het kussentje losliet...

Ze heeft er niet meer of minder last van gekregen maar ik ben vandaag toch even gegaan.

De da. zei al dat het inderdaad van een grasaar kan zijn geweest maar deze was niet meer te vinden. Hij heeft er met een klein tangetje in "gewroet"...
Het is in elk geval nu een ontsteking waarvoor ze ab. heeft gekregen voor 10 dagen. Ze heeft geen kik gegeven, heel erg knap! Ze heeft toch ook een grote knook gekregen toen we naar buiten liepen. De dierenspeciallzaak ligt tegenover de da... O-) O-)

Ohja, de da. zei ook nog het volgende;

Baden in soda of badedas heeft geen nut. Er is bewezen dat het bij mensen geen nut heeft en dan zal het bij dieren ook niet echt nut hebben. Je houdt het alleen maar nat en dat is ook niet altijd goed!

Daar zit natuurlijk ook weer een kern van waarheid in!

Maar te hopen dat het snel beter gaat worden nu...!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bij de dierenarts geweest." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

24 augustus 2010, 21:15 3 doggies

heel veel beterschap!!! :-)

kan ze wel goed lopen op dat pootje?

caro en de teckels

24 augustus 2010, 21:29 3 doggies

beterschap en hoop dat het gauw over is al die ellende.
het is zeker niet leuk strekte ermee

martine

24 augustus 2010, 21:42 3 doggies

Gelukkig , hopelijk is ze snel verlost van die bobbel.
Succes

diane en tank

24 augustus 2010, 21:48 3 doggies

ik hoop dat de bobbel tussen zijn tenen wegblijft.
bij tank kwam het een aantal keren terug en nu ook aan de andere poot waar we nu haring voor geven en de bobbel slinkt.
ze dachten ook een grasaar maar tot 2x toen opengemaakt en niks gevonden dus blijft een mysterie.
wij moesten toen het open lag lekker in de biotex blauw want dat is zuiverend, heb het wat vaak moeten doen en helaas de ontsteking kwam terug zelfs met ab en ontstekingremmers geen effect.
wij hebben nu afgesproken om het even aan te kijken en laat hem eerst maar eens weerstand opbouwen.tot nu toe gaat het goed en ik heb een superblije hond. :-D

Fiona en Rossi

24 augustus 2010, 21:56 3 doggies

Wat een bikkel he die Jara, verwen haar maar lekker.
groetjes van Fiona en Rossi (is sinds kort ook aan de haring door tip van Diane). Even afwachten maar.
Sterkte en groetjes van Fiona en Rossi

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

24 augustus 2010, 21:59 3 doggies

Janneke, maar ook Diane,

Houd het goed in de gaten, ook de ander poten. (Vooral Diane, omdat haar hond het al bij twee verschillende poten heeft gehad). Loslatende kussentjes duidt vaak op een auto-immuunziekte. Komt het terug, dan ook de fokker waarschuwen, want de kans is heel groot dat het een erfelijk probleem is.
Jammer dat dierenartsen hier niet zo snel aan denken, maar ik ben het op verschillende forums al tegen gekomen.

Marianne

24 augustus 2010, 22:01 3 doggies

Och arme Jara :'( ,

hopelijk slaat de ab aan en is de ontsteking snel weg,

je hebt in ieder geval wel een lekkere knook (echt Meijels) gehad Jara :-D

Heel veel beterschap!!!

milly

24 augustus 2010, 22:03 3 doggies

sterkte met jara
altijd naar als ze wat hebben
verwennen helpt vast goed

Ilja & ***Sterre**

24 augustus 2010, 22:28 3 doggies

Hoi..

Nu maar hopen dat het geneest..

Als het loslaten van de kussentjes vaker gebeurd dan kan dit een auto-immuunziekte zijn..

Dit hoop ik niet natuurlijk...
Maar dit komt voor..



Groet, Ilja

Japjes

24 augustus 2010, 22:40 3 doggies

beterschap

Lizy en de doggies

25 augustus 2010, 07:56 3 doggies

vervelend voor haar. Hoop dat het snel weer beter gaat.

Overigens bij mensen wordt baden in soda gedaan om de wond zacht te maken en evt iets open te halen zodat er daarna dmv zwarte zalf (trekzalf) eventuele vuiligheid uit kan komen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bij de dierenarts geweest." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^