Wat een droom zeg

12 reacties

Nathalie

23 augustus 2010, 16:12

Ik werd wakker uit een hele kwaaie droom. Ze hadden Isha van mij weggehaald terwijl ik niet thuis was, en ze hadden haar in een asiel gedumpt. Schuldige was mijn moeder. (Ik voel me hier rot bij omdat zij ocharme even gek is op Isha als ik - maar zo was mijn droom dus) Zij vond dat ik beter een Groenendaler had genomen, en had de daad bij het woord gevoegd, en een groenendaler in de plaats bij mij thuis af gezet. (mijn ouders hebben een groenendaler) Maar ik moest kost wat kost mijn Isha terug hebben. Tranen met tuiten heb ik gehuild. Tot mijn neef mij wist te vertellen waar Isha zat, en ik er naartoe mocht bellen. Daar moest ik een hele uitleg geven waarom ik Isha terug wilde en waarom ze daar werd achter gelaten, en ik kon niks zeggen, niks uitleggen, mijn woorden kwamen allemaal verkeerd uit mijn mond, of helemaal niet. Ik had Isha nog niet terug toen ik wakker werd, maar OEF, ze lag in haar bench naast mijn bed... het was maar een droom !! O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat een droom zeg" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Georgina

23 augustus 2010, 16:13 3 doggies

De meeste dromen zijn bedrog..!

Gelukkig!

Mandy & Bram.

23 augustus 2010, 16:14 3 doggies

Pffh.. wat een rotdroom! Zeker wel even lekker met Isha geknuffel toen je wakker werd?! ;-)

corrie koopman

23 augustus 2010, 16:14 3 doggies

Wat kunnen dromen toch wel ens naar zijn. :-)

Sherilyn en Jazzy

23 augustus 2010, 16:15 3 doggies

dat zijn vaak van die stomme dromen, maar dan ben je nog blijer met je hond als ze toch lekker naast je ligt ;-)

patrick & sonja

23 augustus 2010, 16:18 3 doggies

haha best dat het maar een droom was he'
grtjs :-D

suzanne & donja

23 augustus 2010, 16:18 3 doggies

het is altijd vervelend als er in een droom wat van je afgenomen word. maar gelukkig is het maar een droom! :-)

Uma & Joker

23 augustus 2010, 16:21 3 doggies

gelukkig werd je wakker!

Tobi en Abeltje

23 augustus 2010, 16:45 3 doggies

Gelukkig werd je snel wakker en zag je Isha naast je liggen!
Wat kun je soms nare dromen hebben he

Danielle

23 augustus 2010, 16:49 3 doggies

pff dat lijkt me toch wel heel vreemd hoor..zeker als je dan wakker wordt en denkt van nooo Isha ik ben je kwijt en dan zie je der ineens ^^
Gelukkig was het maar een droom :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat een droom zeg" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^