geen duinen meer

15 reacties

Annet

22 augustus 2010, 08:24

Gisteren in alle vroegte naar de duinen geweest met Kwinto & Bodi. Ze hadden het allebei zo naar hun zin, heb lang geleden Kwinto voor het laatst zo alert zien lopen. Stak ook nog een vosje vlak voor ons de weg over. Maar zo sneu, Kwinto heeft de duinen voor het laatst gezien, de wandeling was gewoon teveel voor hem, hij heeft het moeten bezuren met behoorlijk mank lopen. Hij kan het dus niet aan. Maar dat is zo jammer want hij vondt het wel leuk.

Op de terugweg ze water laten drinken en dan zie ik echt het verschil tussen de mannen, Bodi wil wel rustig iets drinken, Kwinto is daar zo alert. zodra hij maar iets hoort staat hij al te kijken of er gevaar dreigt. Dan drinkt hij even hoort een fietser aankomen stopt hij, dan weer ff drinken de fietser snuit zijn neus en kwinto stopt direct weer.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "geen duinen meer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 augustus 2010, 22:15

De allerlaatste keer? Wat jammer zeg... :'(

Annet schreef het onderwerp

23 augustus 2010, 07:51

Helaas wel, het is gewoon teveel voor Kwinto, hij moet het anders bekopen met een dag zo mank lopen en dat is ook niet leuk.

J.

23 augustus 2010, 08:53

Annet, ik begrijp je heel goed, heb hier hetzelfde voor met Mortec, en dan wil je hem plezier doen met los te lopen en zich uit te leven enz en dan heeft hij een dag of 2 behoorlijk pijn aan zijn poot. Wijzelf weten niet meer wat op sommige momenten, hem zijn plezier gunnen of niet voor zijn bestwil pff het is verdomd moeilijk :'(

Sky & Hailey

23 augustus 2010, 08:56

Heej wat zonde, kan je het dan niet inkorten op de een of andere manier? zodat ie toch mee kan! *(desnoods veel minder lang, maar begrijp uit jou berichtje, dat jullie alle drie heerlijk genoten hebben, zou zo zonde zijn :-D )*

Senna

23 augustus 2010, 09:11

Wij wonen naast de duinen. Veel mensen laten hun honden aan de lange lijn lopen (geen flexi) maar gewoon een lange lijn. Misschien is dat dan iets voor je hond? Kan hij toch naar duin maar heb jij wel maximale controle over de bewegingen en dingen die hij doet

Japjes

23 augustus 2010, 09:40

heel jammer

Annet schreef het onderwerp

23 augustus 2010, 12:40

Het is inderdaad verdraait lastig, wil je hem het plezier gunnen door het naar zijn zin te hebben in de duinen met als gevolg behoorlijke last, of de duinen mijden.

een flexlijn denk dat dat niet leuk is voor kwinto, als hij nooit het plezier het gehad van het loslopen in de duinen dan zou ik het oden,maar hij kent het plezier.

Een wandeling van dezelfde tijdsduur maar door een bos kan hij wel aan, de duinen is te intensief. alle luchtjes die onderzocht moeten worden het heuveltje op en neer rennen.

Moo & Mila

23 augustus 2010, 12:51

De vraag die je eigenlijk moet stellen is, weegt de last die de hond ervan heeft op tegen het plezier wat ze heeft.

Soms heb je van iets last, maar het niet meer doen is niet altijd een oplossing. Dat geldt ook voor mensen, stel je voor altijd achter de geraniums omdat je last hebt als je iets gedaan hebt.

Moo & Mila

23 augustus 2010, 12:55

ps de fysiotherapeut zegt altijd, je mag er ongeveer een dag last van hebben, is het langer, dan moet je er goed over nadenken.

En natuurlijk kun je de dag erna wel wat minder naar buiten om genoeg rust te geven

Annet schreef het onderwerp

23 augustus 2010, 13:00

Kwinto gaat nog steeds om de dag mee, alleen geen duinen meer.

inge

23 augustus 2010, 13:07

ik vind het een wijze beslissing hoor! Moeilijk, want hij vind het zo leuk, maar wijs! Dan maar geen zware duinen meer. Door het zand struinen is al een extra belasting voor spieren en gewrichten, en al helemaal op "de oude dag".. Genoeg andere gebieden om te wandelen.. En misschien zo af en toe nog eens een keertje een klein stukje duin mee pakken.
Doe wat je gevoel je zegt! O-)

corrie koopman

23 augustus 2010, 13:10

Wat jammer voor Kwinto.Maar daarna mank gaan lopen is ook niet fijn voor de hond.

Annet schreef het onderwerp

23 augustus 2010, 13:14

Zeker weten, ook mensen uit me buurt schrokken toen ze hem die dag zagen 'lopen'

gelukkig ging het gisteren al iets beter en ook vandaag heeft nog rust. En idd bossen kan nog wel,

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "geen duinen meer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^