Woezel veel overgegeven

31 reacties · pagina 2 van 2

Bianca & Tara

22 augustus 2010, 12:27 3 doggies

hoi ik leef met jullie mee want ik heb deze morgen onze Tara in spoed binnengebracht in de kliniek, ze heeft hevige diaree en heeft wel 10 x overgegeven, ik heb de ganse nacht gewaakt en deze morgen was haar diaree bloed, dus direct naar spoed in de dierenkliniek
foto's genomen, niets te zien op eerste zicht, getest op parvo - negatief ( ze heeft al haar inentingen gehad) ze is ook nog maar 3,5 maand
ze ligt nu aan een infuus, het is zo moeilijk, het wachten duurt zo lang.....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Woezel veel overgegeven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Esther (Woezel&Keiko) schreef het onderwerp

22 augustus 2010, 14:02

Ohhh Bianca, wat een ellende !!

En dan al die zorgen , om die kleine hondjes

Ik duim heeel hard dat het met Tara snel weer goed gaat, wat een schrik !!!

Voor de anderen :
Keiko rent ineens weer door de kamer en eet / drinkt weer. Net of er niets aan de hand was...
Teek bij Woezel is verwijderd, mijn schoonvader heeft dat gedaan, die heeft er wel ervaring mee met zijn eigen honden, hele lijfje van de teek is eruit !
Laat de da voor de zekerheid woensdag nog naar de plek kijken waar die zat.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Woezel veel overgegeven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^