Lusteloos

6 reacties

Anna

19 augustus 2010, 13:25

Hoi,

Milow is vandaag heel lusteloos. Hij eet en drinkt wel en poept en plast ook wel. Maar hij slaapt veel en heeft weinig energie. Ook loopt er af en toe slijm uit zijn bekkie. Hij is ook nog aan het wisselen hoor, gister gaf hij me nog een tand. Ik maak me altijd zo snel zorgen om hem. Is het normaal dat een hond af en toe een sloom/hangerig dagje heeft?

Kan dit ook nog komen van KVV ontgiften? We hebben nu een maand KVV.

Vannacht piepte hij dus en moest heel nodig poepen en plassen. Gisteravond zijn we naar puppycursus geweest. Zou hij daar nog moe van kunnen zijn?

Sorry, maar ik vind hem zo rustig en ben bezorgd maar wil ook niet voor elk wissewasje naar de DA rennen.

Xxx Anna

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lusteloos" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela en Michel

19 augustus 2010, 13:36

Met wisselen zijn ze ook vaak lusteloos. Zolang hij goed eet en drinkt zou ik me geen zorgen maken ;-) .

Evy & Romi

19 augustus 2010, 13:39

Romi heeft ook soms een dagje dat ze alleen maar wil slapen en toen we naar de zee gingen heb ik haar de hele volgende dag niet uit haar mand weten komen behalve voor plasje en eten en drinken :-)
Ik bel nogal dikwijls naar de DA en die vind het niet erg, kent mij ondertussen al wat jaren.
Ik leg dan uit waar ik bezorgt om ben en dan geeft ze tips wat het zou kunnen zijn of soms om toch meer eens langs te komen.
Ben ook altijd direct ongerust :-)

Mandy & Bram.

19 augustus 2010, 13:42

Maak je niet druk. Eventjes een 'off-day' net als we allemaal wel eens hebben. Pas als het een hele week aan gaat houden moet je er eventjes naar laten kijken. :-)

gorby2009

19 augustus 2010, 14:05

als hij goed eet en drinkt, een goede ontlasting heeft kan het best van de tanden/kiezen zijn hoor, kunnen zo ook wel diarree van hebben.

je kan even kijken voor je eigen gemoedsrust of hij bv koorts heeft, moet toch wel onder de 39 zijn zo'n beetje, liefst ergens in de 38 (tenminste dat geldt voor een volwassen hond).

als je wat vaseline aan de thermometer doet en dan zo'n hele snelle, weet je het zo, veel honden vinden het best goed, zeker als ze al rustig liggen.

misschien dat er iets anders zit "te werken" en zeg je morgen...oww dat was het dus, anderzijds: hier ook weleens een off-day hoor en daar schrikken wij (net als jij) ook van, omdat Gorby zo erg ziek is geweest.
maar eten/drinken/plaasen/goede ontlasting, geen koorts... is er nog geen reden voor de da (wat mij betreft hoor)

Jolanda *** Luca & Fleur***

19 augustus 2010, 14:07

Fleur is ook zo sloom en lusteloos de laatste paar dagen.
Ze heeft al enkele dagen diarree, dus daar schuif ik het dan maar op.
Ze eet en drinkt overigens wel goed.
Er heerst wel een virusje onder de honden, misschien dat jou hond daar mogelijk ook wat last van heeft?

Anna schreef het onderwerp

19 augustus 2010, 14:10

Bedankt voor jullie reacties! Doet me goed!

Milow is ook al een paar keer doodziek geweest door overgeven, diarree. Zo erg dat hij zelfs aan het infuus moest. Ik hou zo veel van hem dat ik gewoon bang ben dat het weer erg wordt. Maar jullie hebben gelijk, we hebben allemaal wel eens een off-day. Even aankijken en geen zorgen maken....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lusteloos" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^