vraagje over pens bij nrv

3 reacties

Hondenboel

14 augustus 2010, 14:02

hallo
ik heb even een vraagje over pens als maaltijd voor de hond. mag je bij nrv alleen vuile pens als compete maaltijd rekenen of mag je bijv ook gemalen lamspens als compleet rekenen.

groetjes joyce

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vraagje over pens bij nrv" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Maritgoedgekeurde fokker

14 augustus 2010, 14:05

Als de pens niet gebleekt is, mag je hem als compleet rekenen.

Mijn voorkeur gaat uit naar ongemalen pens. Dan heb je nog het tandenborstel effect ;-)

meike

14 augustus 2010, 17:32

Gemalen lamspens mag je ook als compleet rekenen, als hij maar "vuil" is inderdaad.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

14 augustus 2010, 19:33

Idd, vuile pens. Daar zit alles nog in. Ik zou zelf ook voor een lap vlees gaan. Bij NRV probeer je zoveel mogelijk lappen te geven. Anders krijg je een soort KVV-effect. Is ook prima om erbij te geven, maar een hond moet vooral vlees scheuren en snijden, dus zo'n lap is dan beter. En een lap pens reinigt de tanden heel goed, omdat het qua structuur ruw is.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vraagje over pens bij nrv" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^