Trainen met je hond..

12 reacties

Inge & Danger

13 augustus 2010, 18:12

Wat voor training doen jullie met de hond?

Bij ons op de cursus hebben ze nu wandelen met de hond als training aangeboden (basis en gevorderden).
Ik ga met Déwan de gevorderden cursus doen...

Iemand bekend hier mee?

http://www.dierengedrag.nl/productitem.asp?lang=1&RelatieID=56&ProductID=1068

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trainen met je hond.. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hannie met Beer en Chelsea

13 augustus 2010, 18:14

Ik heb puppycursus gedaan en ben nu bezig met de vervolgcursus 1. Daarna beginnen we met vervolgcursus 2 en 3.

Sproet

13 augustus 2010, 18:15

Ik heb met Sproet de puppycursus gedaan en de beginnerscursus gehoorzaamheid. Nu ben ik bezig met een combinatie-cursus gevorderd/vergevorderd gehoorzaamheid en ik doe behendigheid met Sproet.

Van een wandelcursus heb ik nog nooit gehoord. Ik zal eens kijken op die link :-)

Inge & Danger schreef het onderwerp

13 augustus 2010, 18:17

Het is ook meer voor het plezier.. en het samen zijn met de andere honden.. maar wel belangrijk en leek me leuk om eens te gaan ervaren :-)

Sproet

13 augustus 2010, 18:17

Dat ziet er wel leuk uit. Heb je die eerste curus niet gedaan?

Ianthubbbiii & ZOHRA

13 augustus 2010, 18:20

ik heb ook eerst puppycursus en dan verder basis en dan als ze 2 was in groep trainen en dat is tof :-D

Inge & Danger schreef het onderwerp

13 augustus 2010, 18:21

Nee de eerste cursus niet, wel GG1 en GG2, en het gaat erg goed dus waarom dan nog de basis leren.. hier leert hij ook de clicker en die kent hij al, en qua leeftijd kan hij prima met de gevorderden mee doen hij is nu 5,5 :-)

Sproet

13 augustus 2010, 18:25

O, dan komt dat vast wel goed! ;-) Wanneer ga je beginnen?

Inge & Danger schreef het onderwerp

13 augustus 2010, 18:29

Op de website staan wat data, maar niet zeker of die doorgaan, misschien al wel eerder.. we krijgen een oproep en inschrijvingsformulier per mail wanneer het gaat starten :-D

SuusBG

14 augustus 2010, 14:58

Ginger heeft bij de vorige eigenaren puppycurus, gehoorzaamheid A en B gedaan. Ik heb met haar A en B opgefrist en een klein stukje van C gedaan. En doen nu (sinds maart) behendigheid met haar :-D

Kim, Roef, Casper+

14 augustus 2010, 15:03

ik ben met Casper aan het trainen voor GG1. Binnekort moet hij op voor ggb maar hij loopt zo goed dat we al verder aan het trainen zijn.

Inge & Danger schreef het onderwerp

14 augustus 2010, 16:45

En doen ze het goed op cursus? :-)

Ziet er best leuk uit :-D!

Ik heb met Ashley (onze chi) puppycursus en SHH gedaan.
Met Abby ben ik begonnen met puppycursus maar helaas vroegtijdig gestopt. Abby was namelijk als pup vreselijk wagenziek dus als we bij de cursus aankwamen was ze al aan het overgeven. Ik had met Ash enkele weken daarvoor de pupcursus en SHH afgerond (ze schelen namelijk niet zoveel) dus ben de dingen die ik daar geleerd heb gewoon thuis met Abby gaan doen ;-). Later heb ik nog ringtraining met Abby gedaan.
In de toekomst hoop ik nog iets van een hondensport te doen met Abby maar ivm mijn gezondheid is het hier nog niet van gekomen. Nu is Abby (hopelijk) drachtig maar ik ben wel al aan het rondsnuffelen bij scholen in de omgeving :-)...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trainen met je hond.. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^