james wellbeloved

7 reacties

nel

11 augustus 2010, 22:39

Gaan we weer O-)
Mn vorige honden gaf ik james wellbeloved brokken

nu gebruik ik FF, maar Nash blijft jeuk houden, Suus doet het er wel goed op.

Ben van alles aan het lezen, toen zag ik Taste of the wild voorbijkomen, en dacht dat is m. Maar bij nalezen kwam ik erachter dat de brokjes nogal klein schijnen te zijn?

Ik weet t ff niet meer O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "james wellbeloved" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

eline

11 augustus 2010, 22:44 3 doggies

Ik lees met je mee want ik zit met dezelfde vragen!

nel schreef het onderwerp

11 augustus 2010, 22:47

moeilijk he? ik kom er niet helemaal uit, geef in het weekend kkv, maar die brokken pfffffffff, en mn vriezer is niet zo groot

Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

11 augustus 2010, 23:15 3 doggies

is dat een probleem dat die brokjes van totw klein zijn?

Wilma en Dobby (RIP)

11 augustus 2010, 23:35 3 doggies

Ze zijn ongeveer zo groot als een dubbeltje, maar Dobby (vr)eet ze gewoon lekker op hoor.

Amber & Lootah

12 augustus 2010, 00:03 3 doggies

Taste of the wild heb ik zelf niet gebruikt. FF wel waarvan 1 van de hondjes ook jeuk had. Toen heb ik cavom gegeven en nu geven hebben we prins in huis. Ik geef nagenoeg geen brok meer omdat 1 van de hondjes die toch niet meer opat O-) Maar voor noodgevallen of als ik weg ga en geen vriezer heb is het handig. De prins brokjes zijn redelijke groottee en tot nu toen hebben ze er geen last mee gehad :-)

nel schreef het onderwerp

12 augustus 2010, 00:15

@ zinno en wilma@dobby

Nash is nogal een schrokker dus daarom dacht ik daar aan. Dan kauwt hij helemaal niet meer.

@ Amber ja het lijkt me ook beter als hij wat moet kauwen, je wilt het beste maar af en toe bekruipt het gevoel je van doe ik het wel goed O-)

Nash is mn 9e hond, (samen met mn zoons dan maar wel allemaal bij me opgegroeid)

mn eerste hond at met de pot mee,(toen was dat heel gewoon, die werd al blij van een boterhammetje met leverworst) mn 2e en 3e vlees en aanvulling,maar toen had ik een grote vriezer, maar er verandert zoveel dat ik het overzicht een beetje kwijt ben :'(

op een gegeven moment kreeg je de instelling dat brokken veel beter waren (daar zat alles in) uhuh

Zal wel met de leeftijd te maken hebben,

in het weekend krijgen ze vers, ik bestel bij lotgering en ben daar heel tevreden over.
Suus (v)reet alles, desnoods voer van de aldi maar wil toch het beste

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

12 augustus 2010, 01:01

Waarom niet lekker vers geven? Dat heb je met je 2e en 3e ook gedaan lees ik. Da's gezonder dan alle brokken bij elkaar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "james wellbeloved" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^