pffffffffff.... even rust... :-)

6 reacties

Zzoef Rossi & Lorenzo

11 augustus 2010, 20:45

Daar ben ik weer!!!
Ik was vandaag met mijn grote (kleine) broer en natuurlijk baasje en vrouwtje naar een meertje en daar mocht ik in het water.. ik vond het heel leuk! lekker even mijn voetjes nat maken en spetteren hi hi
Mijn broer durft niet in het water, nou ja.. hij zegt zelf dat hij niet vies wil worden, maar stiekem is hij gewoon bang hoor!

Toen gingen we om het meertje heen lopen en dat was best wel een heel stuk lopen! maar ik liep (soms) bestwel netjes rustig naast mijn baas.
Want die had koekjes in zijn jaszak, dus voor mij weer een reden om dichtbij het baasje te blijven toch?

Toen we thuis kwamen heb ik lekker vlees gehad, en even in de bench gelegen, maar ik was al heel snel weer wakker. tja.. je moet van elke dag genieten zegt vrouwtje :-D
Dus toen was het tijd om mijn broer weer eens lastig te vallen. hij had er niet zoveel zin in, maar ik ging lekker door met pesten. toen hebben we ook nog heel lang gerend door de tuin en het huis.. vrouwtje keek niet zo blij. want we blaften heel vrolijk hi hi en heel hard ook nog O-)

Nu hebben we eindelijk rust.. mijn broer was in slaap gevallen en ik mocht hem niet meer lastig vallen van vrouwtje, dus heb ik zelf ook maar even mijn oogjes dicht gedaan
Maar wees niet bang! over ongeveer een half uurtje beginnen we gewoon weer opnieuw !!

Oh.. en normaal loopt vrouwtje constant met dat ding om haar nek dat *klik* zegt en dan maakt dat ding plaatjes. maar nu was ze dat ding vergeten in de auto toen we naar het meertje gingen.. dom he? nou morgen hebben ze beloofd dat we weer gaan zwemmen, maar dan bij een soort ander meertje.. met heel veel zand. en dan zal ik er oop letten dat ze wel *klikdingen* maakt.

Tot morgen hondenvriendjes!

Groetjes van mij (Lorenzo) en mijn broer Zzoef natuurlijk!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pffffffffff.... even rust... :-)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

asha

11 augustus 2010, 20:47 3 doggies

hahah leuk verhaal!!!! :-D

corrie koopman

11 augustus 2010, 20:52 3 doggies

Wat een enig verhaal van je.Bowie kan ook altijd zo rennen met Isa en ik ga altijd heel hard blaffen om dat ik niet van har kan winnen. :-)

Zzoef Rossi & Lorenzo schreef het onderwerp

11 augustus 2010, 21:04

@ corrie

Ja klopt, zzoef gaat ook heel hoog en paniekerig blaffen als lorenzo harder rent.
nou.. het is eigenlijk zo:
In ons huis kan je zeg maar een rondje rennen..
Dus vanuit de woonkamer in de keuken en via de eetkamer weer terug de woonkamer in.

Wat dus betekent dat als lorenzo via de keuken gaat rennen, gaat zzoef via de andere kant, maar op een gegeven moment hebben ze elkaar door en gaan ze in tegengestelde richting rennen.. waardoor ze soms tegen elkaar op botsen.. nou ja.. ga zo maar door.. ze vervelen zich nooit in ieder geval haha

Zzoef Rossi & Lorenzo schreef het onderwerp

11 augustus 2010, 21:27

en ja hoor....
de rust is weer over ............

Zzoef Rossi & Lorenzo schreef het onderwerp

12 augustus 2010, 00:16

En morgen gaan we weer op nieuw ons best doen om ze moe te krijgen haha

Maar buiten alle drukte geniet ik heel erg van mijn honden hoor!!



Japjes

12 augustus 2010, 07:49 3 doggies

heerlijk genieten van je honden :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pffffffffff.... even rust... :-)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^