Naam van je hond

204 reacties · pagina 4 van 7

SuusBG

12 augustus 2010, 16:22 3 doggies

Haar volledige naam is 'somthin-spicy sweet Ginger'. Maar haar roepnaam is Ginger. Zo heette ze al bij de fokker, en de mensen die haar kregen behielden deze naam. Toen ze 5,5 jaar was en we haar kregen had ze deze naam dus, en we vond het goed bij haar passen dus gewoon zo gelaten ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naam van je hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Paul & Yvonne & Tygo

12 augustus 2010, 20:10 3 doggies

Tygo, vonden we een mooie stoere naam voor ondeugende pup.

Hondenboel

12 augustus 2010, 20:16 3 doggies

benji heet benji omdat hij zo in het asiel genoemd was en hij daar het beste op reageerde :-D en ik vond het een leuke naam

Roxy , Bonky en Daisy

12 augustus 2010, 20:24 3 doggies

Bonky omdat toen we hem net in huis hadden hij als een dolle door het huis rende en overal tegen omhoog bonkte.
Vandaar Bonky :-D ;-) :-)

Jonne

12 augustus 2010, 20:30 3 doggies

Kiki Blue

Kiki omdat we graag een echte meisjesnaam met twee lettergrepen wilden en blue omdat ze een blauw witte border is :-)

sylvia -BOAS & NOA

12 augustus 2010, 21:07 3 doggies

Boas omdat ik altijd heb gezegt dat als ik een zoon zou krijgen ik hem boas zou noemen,tja ik kreeg alleen maar dochters hihi ,dus de eerste mannetjes hond die daarna kwam noemde ik boas (mijn hondenzoon hihi)
en noa vonden we gewoon een hele lieve naam en pas ook prima bij haar lieve karaker.

Sproet

12 augustus 2010, 21:11 3 doggies

Sproet, uitleg lijkt me overbodig ;-)
Ik kon geen goede naam verzinnen en mijn moeder kwam met deze suggestie. En ach, als het beestje maar een naam heeft, toch? :-)

Rosita

12 augustus 2010, 21:16 3 doggies

Nautaq vond ik een supermooie naam en Senna vonden wij kon ook voor een meisje en komt af van Ayrton Senna Da Silva de veel te vroeg overleden autocoureur

Duitse Pinscher

12 augustus 2010, 21:29 3 doggies

Wij hebben ééntje die heet op het stamboom Hyacinth Bouqet

en we noemen haar Sandy


we hebben haar zo genoemd omdat Sandy in de naam Hya(cinth) zit ;-)

Golden Girls

12 augustus 2010, 21:30 3 doggies

Mijn zus mocht samen met mij een naam verzinnen en zij kwam als eerste met de naam: Tara. Dit is een Nepalese godin en ze vond het leuk als het hondje een Nepalese naam zou krijgen, omdat zij een tijdje vrijwilligerswerk in Nepal heeft gedaan. In de tussentijd zijn er nog vele namen de reveu gepasseerd. Uiteindelijk hadden we vier namen over; Shiva, Tara, Jula en nog eentje. We zaten op de bank hebben 2 lootjes getrokken uit deze vier namen en daaruit kwam de naam naar voren die ik niet meer weet en Tara. Toen waren we er over uit... het wordt Tara!

Overigens wilde we een naam die je niet zo makkelijk zou gaan afkorten... Nou, dat is niet helemaal gelukt. Tara heet heel vaak Taartje O-)
Of meissie...

Macho en Lady(L)

12 augustus 2010, 21:40 3 doggies

de mijne heten Macho Lady en Bentley.

We hebben Bentley gekregen toen hij5 mnd oud was.. hij heeft een kut puppytijd gehad zeg maar.

Hij heette toen Hoetch maar ik vond dat geen leuke naam heb ik hem Bentley genoemd omdat ik dat gewoon een mooie naam vind, en de auto Bentley heel leuk vind.

Lady hebben we zo genoemd omdat ze echt een ady is, echt zo arrogant als een dame. zo arrogant als zei is er weinig van!.

En Macho, ja dat zegt het al.. We hadden eerst een andere naam voor hem volgens mij was dat beau
Maar toen ik Macho zag voor heteerst zei ik gelijk nee het word Macho ! de vrouw lacht en zegt waarom dat zo ineens ? ik zo nou kijk hem eens lopen en hoe dapper hij is gewoon een Macho! zodoende Macho,.en hij is nu nog steeds een Macho, mensen zeggen nog steeds hij heeft eer aan zijn naam.

Priscilla

13 augustus 2010, 08:23 3 doggies

Mijn eerste hond heette Breezer vond het gewoon een aparte tot je hem uitlaat en roept zie je alle mensen kijken van huh breezer ? haha

Mijn nieuwe pup gaat stitch heette mijn wij zijn pas naar disney geweest en nu is mijn zoontje helemaal weg van stitich dus hij zag die pups en riep gelijk stitch ( ook wel weer goofy en mickey maar is stitch geworden hahahaha )

Japjes

13 augustus 2010, 08:43 3 doggies

quinty :-D de naam hebben we gevonden in clubblad van groenendalers.
Fleur :-D een vriendin haar moeder haar hond heette zo vonden wij een leuke naam

Melissa

13 augustus 2010, 12:02 3 doggies

Rakker :-) omdat ze een echt ondeugend is :-D

Jonas

13 augustus 2010, 12:16 3 doggies

Ons witje noemt Yuma..
Wij hebben deze naam genomen omdat het betekend: Zoon van het opperhoofd..
En omdat de twee eerste letters de beginletters zijn van zijn mama Yukin.
Waarom zoon van het opperhoofd, omdat de mama roedelleidster was van de roedel buiten de bazin natuurlijk.. :-)
Wij wilden ook persé een indianennaam..

mariaa

13 augustus 2010, 13:43 3 doggies

buck en dolly hadden al deze naam toen ze bij ons kwamen.
sybil ( spreek uit: sibbel) hebben we zelf verzonnen :-D
ik wilde een engelse of amerikaanse naam, wat goed bij de andere namen paste, dat niet eindigde op een i, met 2 lettergrepen, niet veel voorkomt en wat lief klinkt. In mijn boekenkast staat een boek wat SYBIL heet, en die naam voldeed helemaal aan onze wensen ;-) Toen we haar met de 4 weken mochten uitzoeken zagen we meteen dat de black-tri een echte Sybil was :-D Dus het hele plaatje klopte als een bus....

Emmie

16 augustus 2010, 13:57 3 doggies

Onze hond heet Djeela.
Eigenlijk hoort dat Jay-La te zijn wat dan in het afrikaans 'speciaal iemand' betekend.
Wij houden er wel van om dan een naam wat unieker te maken en dan de speling in het nederlands te doen. Niet dat dat enig verschil maakt bij het uitspreken. haha

Groetjes Emmie

Dianne

16 augustus 2010, 14:24 3 doggies

Wij gingen kijken bij de fokker om een keuze te gaan maken uit de Ridgebacks voor een reutje. Deze sprong eruit voor ons, een lekker koppie, een lekker bolle buik en het was net een klein bruin beertje, vandaag Balou (de bruine beer).

Mijn man heeft ooit gezegd dat als er ooit een Duitse Dog in huis zou komen hij deze zou vernoemen naar Ayrton Senna, de formule 1 rijder die toen der tijd is verongelukt, mijn man vond dit ongeval zo erg. Toen we met vrienden mee gingen kijken voor een doggenpup en wij ook verkocht waren, kwam bij ons de eerste dog en dus vernoemt naar Ayrton Senna met de naam Sennah. De H achter de naam hebben we gedaan omdat we dat wat sjieker vonden op de stamboom

Dianne

16 augustus 2010, 14:25 3 doggies

Balou heet trouwens gewoon Balou van de Borgerhoeve en Sennah heeft voluit Faelan Sennah van de Gigantjes. Faelan betekent Wolf in het Iers

nicole & rocky , Bickel en max

16 augustus 2010, 14:27 3 doggies

onze hond komt uit het asiel en heete al rocky omdat hij al 6md oud was hebben we zijn naam niet veranderd
en het pas best bij hem

Sabrina & Dante

16 augustus 2010, 15:01 3 doggies

Mindi, vond ik een leuke naam :-)

IN

16 augustus 2010, 15:56 3 doggies

Mijn Cocker noemde THIBO hij had een stamboom en we waren verplicht dat de naam met een T begon.

Esther (Woezel&Keiko)

16 augustus 2010, 16:34 3 doggies

Woezel heet Woezel omdat we eerst een hondje hadden uitgezocht dat Pip zou gaan heten, maar Pip haar gehemelte was niet in orde
Woezel kwam uit een ander nest en als een soort eerbetoon aan Pip, hebben we hem Woezel genoemd (van die figuurtjes van Guusje Nederhorst)

Keiko hebben we Keiko genoemd omdat we een keer een andere hond gezien hadden (uit het nestje van Pip) die zo heette, wij vonden het een hele leuke naam
Wij wouden het liefst een reutje en vonden Coco een hele leuke naam maar Coco vinden we toch meer voor een teefje, Keiko is een beetje de "mannen" variant

Gertie,Jan, Funs en Tuur

21 augustus 2010, 01:08 3 doggies

Wij hebben vrienden,zij heet Suus..Hij Funs..
De moeder van ons hondje heet Suus,en dan kom je al gauw uit op ...juist ja,Funs

SABINE DINGENEN

21 augustus 2010, 01:12 3 doggies

Zena.

Hadden een aantal mooie namen en uiteindelijk is het dan een Zena geworden.

Renée en Ollie

21 augustus 2010, 01:40 3 doggies

Ollie.

Ollie heet eigenlijk Forever Texas from ChurchKnights.. Maar dat roept wat rot hahaha :P Het nestje waar Ollie uit komt was het Robbie Williams nest, vandaar Forever Texas (das dus een liedje van...).. Ollie heeft vanaf dag 1 bij z'n fokker Olaf geheten, als nestnaam zeg maar.. En aangezien ik als webmaster & fotograaf van de fokker vanaf week 1 elke week ben wezen kijken, heeft Ollie dus ook vanaf week 1 Olaf/Ollie voor mij geheten. Ollie z'n fokker heeft de pups verdeeld, dus eigenlijk kregen we een pup toegewezen zeg maar.. Naja dat werd dus Olaf.. En als je een hondje al 8 weken Olaf noemt, tja, wij vonden het lastig een andere naam te verzinnen :P Olaf is dus Ollie geworden, want Olaf vonden we toch eigenlijk niet heel leuk :P

JAZZ

23 augustus 2010, 09:20 3 doggies

Jazz, is zo genoemd, omdat ikzelf jaren in de muziek zat, en ik dit een passende naam vond bij een langharig witje, het moest wel met een J beginnen.

bailey

23 augustus 2010, 16:01 3 doggies

Onze lab Bailey omdat zijn vacht gaat van lichtblond tot donkerbeige ..naar Bailey's Irish Cream

Oner witte Boomer, had deze naam al bij adoptie

Mira, Spaans hondje, heeft ook haar asielnaam behouden

Esra, Spaans hondje: ik vond het een leuk naam. Ik dacht dat het Spaans was, maar het blijkt een Turkse naam te zijn :-D

Mandy & Bram.

23 augustus 2010, 16:06 3 doggies

Bram heet Bram omdat ik altijd al een hondje wilde met de naam Bram! :-)

Mr Onslow

23 augustus 2010, 16:08 3 doggies

hoi,

onze basset heet Mr.Onslow, hij is vernoemd naar de engelse serie met mister onslow als een beetje een apart typetje :-D hij lijkt er wel een beetje op,
ook groot en erg lomp :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naam van je hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^