Kuil gegraven.....

10 reacties

SORAYA (gast)

22 februari 2009, 14:35

Hallo,

Ik heb een jonge hond van 1 jaar.Vandaag was zij in het park(waar ze los mag op het veldje voor honden) een mooie kuil aan het graven,ze heeft het dan reuze naar haar zin en ik lig volledig dubbel als je malle pietje aan de gang ziet.Voor de duidelijkheid,gooi ik zo goed mogelijk de kuil weer dicht.

Nu was Mila(mijn hond) lekker bezig met graven en ik stond naast haar midden in het veld...hoor ik opeens verder op iemand tetteren:Is dat nou nodig?!!!!!.Ik dacht nog,zal ze het tegen mij hebben....Ja wel hoor.Ze herhaalde het nog een keer voor me.Ik zei:GOEDEMORGEN!(ja sarcastje dat ik ben)Toen ging ze verder op haar uitfoeter-toontje,dat zij dat niet normaal vond dat ik mijn hond zo liet graven(op het hondenveldje...) en dat ik een TRUTTEBOL was! Pardon,gaan we ook nog lelijk doen,zei ik.(toen kwam er nog een andere vrouw voorbij die zei wel dat het gevaarlijk is voor de honden i.v.m poten breken,verteld dat ik het weer dicht gooi als mijn hond klaar is.En dat ik de TRUTTEBOL belediging niet helemaal snapte)Nou iedereen liep door...en Mila was nog aan het graven.Dus een minuut of 4 later hoor ik weer iemand(de echtgenoot van die scheeuwerige mevrouw)schreeuwen:JE laat hem gewoon door gaan he!!!Heb je een plaat voor je hoofd.(ik stond wederom perplex)En vroeg waar ze zich nou eigenlijk mee bemoeide.Toen ging hij dreigen of hij de politie moest bellen(die komen alleen als er doden vallen!)Ik zei:Ja dat mag je van mij doen hoor.En toen was ik weer een AHTERLIJKE MONGOOL......Ja het zal je maar gezegd worden terwijl je staat te genieten van hond op zondag ochtend,en dat door een stel mensen van een jaar of 65...daar had ik toch iets meer van verwacht,enigsinds een respectvol beklaag. Hier was ik toch wel zo van aangedaan dat ik nog een traantje heb weg gepinkt....

Heeft iemand enig idee welk recht je hebt als je hond staat te graven op een honden uit-ren-veld EN je gooit het weer dicht?!

SORAYA

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kuil gegraven....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

clara

22 februari 2009, 14:39

Als je alles weer netjes achter laat.
Dan is er niks aan het handje,alleen als je hen opdracht geeft om het weer dicht te graven
Clara

Rhianne + Falkor & Joy

22 februari 2009, 14:46

Pardon:| Jeetje, sommige mensen wordenmeteen gek.
Ik zal daar met m'n mond vol tanden staan. Maar ik denk dat als jij het netjes achterlaat, zodat er geen gekke ongelukken kunnen gebeuren er niets aan de hand is toch?

Liefs,

Linda

22 februari 2009, 14:56

Rare situatie.

Ik hou er ook niet zo van, moet ik zeggen. Maar dat is omdat mensen die kuilen dus heel vaak niet dichtgooien. En dan groeit er gras overheen en ziet je hond die kuil dus echt niet. En ik heb een hond met een rotte knie, ik maak me over dat soort dingen echt zorgen.

Niettemin, probeer het je niet aan te trekken. Dat soort geschreeuw en gescheld is afreageren op, heeft weinig met kuilen graven te maken.

.

22 februari 2009, 15:02

Vreselijk zeg wat een mensen.Ik denk wel eens dat het er nooit bij dat soort mensen om gaat wat je doet maar dat ze gewoon iets te zeuren/ruzie zoeken willen hebben.
En dat kan dan toevallig jij zijn die daar staat te genieten van je gravend hondje of het kan net iemand zijn die zijn hondje los heeft waar het eigenlijk niet mag ,enz enz
Dat soort mensen zijn gewoon doodongelukkig in hun leven en kunnen het niet uitstaan als andere wel gelukkig zijn.


Maar ja jij zit er mooi mee als je net dat soort ruziezoekers tegen komt.

Als jij het veld achterlaat zoals hij hoort te zijn is dat echt niet erg.
Daarbij kom op zeg...wat voor joekel van een hond heb je wel niet dat die hele valkuilen kan graven in zo'n kort tijdje.

Zonde hoor dat zulke mensen je wandeling verpesten.

Groetjes Marianne

Thea/Rebbel

22 februari 2009, 15:28

Hoi Soraya

Ik weet hoe je je voelt (triest)
Dat mensen gelijk beginnen te schreeuwen en lelijke woorden tegen je zeggen,tis ongehoord.

Ik heb het zelf ook een keer mee gemaakt,een paar maanden geleden,ging ik met Rebbel naar de dijk,dan moet ik 3 straten doorlopen,en dan ben ik er.
We waren in het derde straatje,en ja"te laat"Ze ging al poepen,(toen was ze nog niet zo oud,en haalde de dijk nog niet elke keer)Staat er een vrouw boven in haar slaapkamer te rammen op haar ruit,en schreeuwt:-DAT RUIM JIJ WEL OP VIEZERIK,slik,ik denk wat is dit nou????? Ik zeg,als je nou even wacht met je ruit te molestreren en mij uit te maken voor viezerik, dan had je gezien dat ik al bezig was met een zakje te pakken uit dit hangertje(speciaal gekocht bij de boerenbond voor aan de riem te hangen).Hou het even vriendelijk,peace on earth

Toch is het niet fijn ,dat mensen te snel reageren,een mooie gezegde:geduld is een schone zaak :-D

Groetjes Thea/Rebbel

.

22 februari 2009, 15:56

Het zou al heel wat zijn als mensen gewoon even afwachten voor ze beginnen te schelden.
Laat iemand die kuil open of laat iemand die poep liggen kan je altijd als ze het nodig vinden er wat van zeggen.

Maar ik denk echt dat sommige mensen gewoon zitten te wachten op dat er wat gaat gebeuren waar ze over kunnen schelden.Te veel mensen zijn ontevreden met hun leven.

Als je toch gewoon gelukkig bent en tevreden met je leven dan ga je ,je toch niet druk zitten maken.Waarom?

Groetjes Marianne

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

22 februari 2009, 16:04

Hey Soraya,

Najaa.. ik zou net als jij ook zo gereageerd hebben.. je staat toch verbaasd als inderdaad wat oudere mensen zo tegen je praten. Dat verwacht je van sommige jongeren, maar niet van mensen waarvan je altijd dacht dat die toch het goede voorbeeld zouden moeten geven.
Mensen oordelen altijd zo snel.. Je kunt toch ook vragen 'wil je het straks weer dicht gooien?' Dan kan jij zeggen dat je dat toch al van plan was..

Vervelend hoor, ik zou me er niets van aantrekken en desnoods de politie laten komen.
Er is geen wet dat een hond geen kuil mag graven en hij mag gewoon los op dat stukje. Daarnaast gooi je het ook weer dicht, dus is helemaal niets om je druk over te maken. Lekker laten kletsen ;-)

Groetjes, Margje

geen lid meer

22 februari 2009, 16:12

hier bij ons kent bijna iedereen elkaar
dat heeft zo zijn voor maar ook zijn nadelen

als er iemand zo te keer gaat en blijft kijken wat ik ga doen zeg ik altyd netjes
je ruimt het wel op he voor me
want jij stoort je er meer aan dan mij met dat gebler
hahahaha en lach er vriendelijk bij

nu krijg ik nooit geen commentaar meer
dus ze kennen je snel hier
en weten dus ook dat ze beter niets zeggen
maar ja zeikerds zitten er overal
zonde hoor
au roepen voor ze geslagen worden zeggen ze wel eens

groetjes els spikey muis en chenna

soraya

22 februari 2009, 17:40

Hallo allen,

Thanks voor de reactie's.
:-)

hatje

22 februari 2009, 19:50

hmmmm, wij komen regelmatig op een terrein waar veel kuilen gegraven worden door kleine kinderen. Zouden ze die ook zo uit foeteren??

Ze hadden op zijn minst wel even rustig kunnen vragen of je de kuil wel dicht zou gooien. Niet meteen beginnen met 'zieken' als je niet eens weet wat het eindresultaat is toch??
Maar niet al te veel van aan trekken. Zulke mensen hou je altijd.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kuil gegraven....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^