hoi hoi,
ik lees hier veel over pindakaas in de kong,maar mij is altijd vertelt dat pinda´s slecht zijn voor een hond.
hoe zit dat nou eigenlijk ?????
welke pindakaas geven jullie bijvoorbeeld aan jullie hond ????
hoi hoi,
ik lees hier veel over pindakaas in de kong,maar mij is altijd vertelt dat pinda´s slecht zijn voor een hond.
hoe zit dat nou eigenlijk ?????
welke pindakaas geven jullie bijvoorbeeld aan jullie hond ????
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pindakaas" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
ik geef geen pinda kass bah klef zooi
hahahaha ja dat is het ook
Nee hier ook geen pindakaas. 1 keer gedaan maar Noortje spuugde het even later weer uit.
Geen succes.
pindakaas zonder nootjes, als je een beetje met een mes de binnenkant van de ribbels van de kong aansmeert, heeft je hond wat te doen, het is niet de bedoeling dat je de deksel eraf draait van de pot en de kong maar volstouwt.
een messtreek in de kong is voldoende, en niet meer dan twee drie keer in de week, een hond vind pindakaas heerlijk.
en echt kwaad kan het niet hoor. maar matig de pindakaas, en neem niet die met de nootjes.
Honden kunnen met een heel klein beetje pindakaas heel lang vooruit met de kong. Dat komt omdat de sterke geur van pindakaas heel lang blijft hangen in de kong.
ok,dus gewoon pindakaas zonder nootjes,is kijken of ik dat ergens kan vinden,ik heb zelf altijd pindakaas met nootjes namelijk.ik zal vrijdag is kijken in de supermarkt,dan moet ik toch boodschappen doen,kan ik dat gelijk meenemen
Als je voor het "echte" merk gaat dan staat er op de pot "smeuïg tot op de bodem"
Zoekt misschien wat makkelijker
Weer wat geleerd!!!
dank je wel noortje
Ik doe bij Woezel ook wel eens wat pindakaas aan zijn kong echt alleen het buitenste randje, is door maar een heel klein beetje en hij krijgt het niet vaak !
Misschien een idiote vraag, maar is pindakaas niet altijd van pinda's gemaakt?
@Mischa, haha jawel maar je hebt twee varianten, smeuïg tot op de bodem en met stukjes noot.
Misschien dat de stukjes noot niet goed zijn voor een hond. De andere pindakaas is helemaal fijn gemalen en zijn de pinda's onherkenbaar gepureerd.
Ik snap ff de kloe niet waar is pindakaas dan van gemaakt.¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿
of nou met nootjes of zonder nootjes pindakaas is toch pindakaas of zie ik het verkeerd
haha,je hebt ook speciale kong-vullers
pindakaas voor hondjes
pindakaas bestaat voor 95% uit geroosterde pinda's
ik geef mijn hond iedere dag een boterham met pindakaas zonder nootjes.en lekker vind ie het.
alleen walnoten zouden niet goed zijn.dit zijn dus geen pinda's
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pindakaas" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.