Hallo Allemaal !
Onze witte herder Indra ( 10 maanden ) heeft sinds een paar dagen in eens heel erg vernielzuchtig gedrag.
Ze had dit eerder nooit,ze heeft speeltjes die ze al heeft sinds wij dr hebben en nooit maakte ze dat stuk en speelde ze er altijd leuk mee.
Tot de afgelopen dagen, alles wat ze tegen komt maakt ze stuk, al dr speeltjes, schoenen en slippers.
Gebeurd dit vaker zo uit het niets? al onze andere honden die we hebben gehad hebben dit nooit gedaan dus ik herken dit niet.






3 doggies

Als je hier het terrein op loopt kun je over de "dode" speeltjes lopen. Clover vertoont dit gedrag op het moment ook, maar je gaat het toch niet tegen. Ik denk dat je het het beste kunt negeren en af en toe afpakken met een strenge foei of nee. Dan wordt het in elk geval geen gewoonte.
