Annemarie (gast)
Wij een gezin met 2 jongens van 7 en 5 jaar willen een hondje gaan aanschaffen.
Door tips zijn wij nu op het spoor gekomen van een kooikerhondje.
Nu heb ik een aantal vragen en ik hoop dat er mensen zijn die deze kunnnen beantwoorden.
Ik werk parttime, 3 dagen, mijn man fulltime waarvan 1 dag thuis. Nu weet ik dat je behoorlijk wat tijd kan kwijt zijn aan de zindelijkheidstraining maar dat een bench daartoe wel goed bijdraagt.
Is het zo dat je de tijd tussen het uitlaten langzaam opbouwt ? Kan je in het begin beter een aantal vrije dagen opnemen tbv de zindelijkheidstraining. Nu is het zo dat ik werk in mijn woonplaats dus na verloop van tijd kan ik ook tussendoor naar huis om de puppie uit te laten.
Verder heb ik een aantal fokkers ontdekt, hoe pak ik dit aan. Geef ik bij alle fokkers aan dat wij graag in aanmerking willen komen voor een puppie zodra er een nest is of regel je dit op een andere manier ?
Wij zouden namelijk in het najaar tot "gezinsuitbreiding" willen overgaan maar begrijpen ook dat nestvorming niet op commando kan plaatsvinden.
Ik hoop op nuttige tips en eventuele andere aandachtspunten waar wij wellicht nog niet aan gedacht hebben. Alvast bedankt voor jullie reacties.


