Hoi ,
Sinds de komst van onze pup lees ik al mee op het forum en heb nu besloten om zelf ook maar even een vraag te stellen.
Wij 10 jaar lang een bullmastiff gehad en die hebben we helaas in moeten laten slapen. Sinds februari hebben we weer een pup. Het is een kruising van een bullmastiff en een old english mastiff.het is een teefje van nu 7 maanden oud met veel energie.
We beginnen nu echt een beetje tekenen van dominantie te zien en daar zit ik best wel mee.
Ik heb twee kinderen van 6 en 8 en vooral mijn dochter van 8 is helemaal weg van lola echter sinds een aantal weken gromt ze ineens wanneer mijn kinderen in de buurt komen bv als ze aan het eten is. Nu heb ik mijn kinderen ook al verteld om niet in haar buurt te komen als ze aan het eten is.Maar het begint nu ook al als ik bv aan het koken ben in de keuken dan gaat ze bij me zitten en kijkt niet erg blij als mijn kinderen ook in de keuken komen.
Als ze een botje buiten heeft liggen waar ze opdat moment niks mee doet en lopen mijn kinderen naar buiten dan rent ze als een gek naar buiten om haar botje te pakken.Verder is ze hartstikke lief en luistert vooral naar mijn dochter van 8 ook erg goed.Maar toch maak ik me zorgen om dat grommen.Hebben jullie misschien tips hoe ik hier mee om moet gaan of hoe ik het haar af kan leren.
Groetjes danielle



2 doggies
zodat je hond gaat vertrouwen dat zij rustig kan eten en ergeen situaties meer voorkomen waarbij zij zich druk hoeft te maken om haar eten, botje of apeelgoed.


