wie kan mij helepen?

13 reacties

marieke

17 februari 2009, 11:06

ik heb een vraagje. Sinds begin januari hebben wij er een pupje bij. Een beagle. Ik wilde heel graag met haar op puppycursus want dit zo nl geen kwaad kunnen want zo als de meeste wel weten is het een behoorlijk eigenwijs beestje. Het probleem is alleen dat puppycursussen alleen s avonds worden gegeven en ik s avonds altijd moet werken. Nu zoek ik boeken o.i.d zodat ik ze toch een beetje kan trainen.. Of hebben jullie een ander idee waarmee ik haar toch wat dingen kan leren? En wat een goede aanpak is voor een beagle. Ik weet dat ik consequent moet zijn maar ze is behoorlijk dwars. Ik zat ook nog te denken aan een clicker wie heeft daar ervaring mee?

groetjes marieke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wie kan mij helepen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

marieke schreef het onderwerp

17 februari 2009, 11:10

t onderwerp moet natuurlijk zijn: Wie kan mij helpen O-) geloof alleen niet dat ik dat nu nog kan veranderen

marian

17 februari 2009, 11:10

Hey Marieke,
Ik weet niet waar je woont...maar de puppycursus die ik volg...is wel s avonds...maar de vrouw waar ik les van heb, geeft ook privetrainingen...en die kan je ook s middags inplannen.
groetjesss

marieke schreef het onderwerp

17 februari 2009, 11:11

Ik woon in zeeland :-) dat zou natuurlijk ideaal zijn!

groetjes marieke

Jenny Max en Zoe

17 februari 2009, 11:15

Puppycursus van Gwen Bailey, is wel een goed boek.

Groetjes, Jenny

jolanda

17 februari 2009, 11:23 2 doggies

hoi.
ik heb clicker training gedaan en vind het ideaal.
lees het boek uw hond gehoorzaamin 10 lessen van martin gaus eens, ik denk dat je er wel iets aan hebt.
groetjes ,jolanda

marian

17 februari 2009, 11:29 3 doggies

Ow...dat is nogal een beetje uit de buurt...ik woon in Tiel...Gelderland... Misschien kan je in de buurt informeren na priveles...

Hobbes

17 februari 2009, 11:34

Is er niet een hondenschool bij je in de buurt die op zaterdag les geeft? Ze zijn er wel, maar bij jou?

Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje .

17 februari 2009, 11:36 3 doggies

Marieke,

Kijk anders even in de encyclopedie, hier op het forum bij het onderwerp,"opvoedingen en trainen" daar staat vast wat bij om al een beetje te beginnen,over de "clicker" staat er ook in.

Maar een hondenschool is natuurlijk beter,ook voor de socialisatie van je hondje,en nog gezellig ook,vooral met al die puppy's bij elkaar :-D

Groetjes Johanne
pootjes van mijn 3 gabbertjes

marieke schreef het onderwerp

17 februari 2009, 11:37

er is er eentje maar dat is ook een probleem want in het weekend werk ik dus overdag en ben maar een weekend in de drie weken vrij... Lastig hoor! ga zo even opzoek naar de boeken die hierboven staan! en kijken of er misschien toch ergens priveles word gegeven!

groetjes marieke

maria

17 februari 2009, 11:42 3 doggies

Hoi Marieke,

Kijk eens op www.uwhond.nl. Daar staan hele duidelijke en goeie opvoedings tips op. Hartstikke leuke site.

Groetjes, Maria.

17 februari 2009, 13:48 3 doggies

Zijn er bij jou geen hondencursussen in het weekend,? zijn ook wel hondenscholen die het in het weekend doen. weet alleen niet hoe dat bij jou in de buurd zit.

marieke schreef het onderwerp

18 februari 2009, 11:24

Ik heb een cursus gevonden voor Bella1 Maandag begint ze dan krijgt ze haar eigen privecursus! Ben benieuwd!! Bedabkt voor al jullie tips!

groetjes marieke

marian

19 februari 2009, 11:28

Oke...best wel leuk hoor.....suc6

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wie kan mij helepen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^