hond is plotseling bang geworden

4 reacties

Jo (gast)

22 juli 2010, 18:21

Afgelopen maandag ben ik met onze hond Kaya (golden
retiever teef ruim 2 jaar oud)bij de dierenarts geweest i.v.m. een ontstoken oor.Ik heb van haar oordruppels voor honden gekregen -easotic virbac- en
heb in de bijsluiter gelezen dat de bijwerking kan zijn gehoorproblemen. Toen ik dinsdag mijn hond wilde uitlaten was ze erg onrustig en bleef maar naar bovenkijken en was ontzettend bang,dit gedrag is tot heden niet veranderd. Mij vraag zijn er mensen dit geneesmiddel ook gebruiken voor hun hond . Of heeft er iemand tips om het probleem met mijn hond op te lossen.Bij voorbaat dank , Jo

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond is plotseling bang geworden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Golden Girls

22 juli 2010, 18:24

heb je de dierenarts ook al gebeld??
misschien heeft die een tip...
sterkte ermee

caro en de teckels

22 juli 2010, 21:41

zou maar snel naar de da gaan.
voor het zelfde geld is zijn gehoor aangetast :-D
veel sterkte ermee

martine

22 juli 2010, 21:55

ik ken die oordruppels niet, maar ik zou ook even naar de DA bellen om te vragen of dit door het produkt kan komen, je hond kan mss allergisch zijn aan bepaalde stoffen in dit middel.

Ilja & ***Sterre**

23 juli 2010, 04:47

Hoi, Oh wat naar.. :'(

Zou zeker even de dierenarts even bellen..

Het kan zijn dat je hond veel pijn heeft..??

Wist je dat 99% van oor en huidklachten door verkeerde voeding veroorzaakt wordt..



Beterschap, Ilja

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond is plotseling bang geworden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^