Dreigende aanval

8 reacties

Diesel & Bumper

22 juli 2010, 12:24


Ik was gister aan het wandelen met onze hond. Ik zag een loslopende hond (Dogo Canario) met baasje aankomen, die hond heeft een paar dagen geleden de hond van mijn vriendin aangevallen, en verwond. Toen de baas van de hond ons zag rende hij snel naar de hond en heeft haar vastgezet. Mijn vraag is, stel dat de hond in de aanval gaat, wat kan ik dan doen om te voorkomen dat ze onze hond bijt?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dreigende aanval" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

zonnetje

22 juli 2010, 12:28 3 doggies

Ik zou hopen dat mijn hond dan van zich zou afbijten. brrrr...

zonnetje

22 juli 2010, 12:37 3 doggies

Ken je het baasje? Wat voor iemand is het? Liep de hond van jou vriendin los? Vertel eens wat meer?

Elly

22 juli 2010, 12:39 3 doggies

We hebben het net zelf meegemaakt, en wat doe je dan?
Ik heb Noah weggetrokken van die andere hond, ben er gewoon tussen gesprongen zonder na te denken...
Naderhand toen ik thuis was begon ik er pas over na te denken.

Japjes

22 juli 2010, 12:44 3 doggies

ik heb dit ook eens meegemaakt ben er tussen gesprongen.........naderhand stond ik te trillen maar op het moment zelf schoot de adrealine door mijn lijf

corrie koopman

22 juli 2010, 12:45 3 doggies

Ik zou eens aan die baas vragen zijn hond aan te lijnen.Voor dat er echt iets gebeurt.

Diesel & Bumper schreef het onderwerp

22 juli 2010, 13:36

De hond van mijn vriendin (een labrador teef) was aangelijnd, ze liep voorbij aan een groepje mensen die buiten zaten. De hond liep er los tussen. Ik ken het baasje van de hond niet echt. Ik denk niet dat onze hond van zich afbijt, ze denkt nog dat alle honden leuk zijn. Ze is 10 maanden oud.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 juli 2010, 20:17 3 doggies

Dat is heel lastig. Je zou misschien geluid kunnen maken om de hond weg te jagen of een commando kunnen geven, maar meestal luisteren die honden niet. Ze zijn vaak ook heel snel, dus moeilijk om tegen te houden. Je zou nog op de hond kunnen liggen op de grond, maar grote kans dat je dan ook een hap krijgt. Zulke situaties zijn verschrikkelijk. Ik ben er bij Raki ook altijd tussen gesprongen, maar dat is ook best gevaarlijk. Bij de achterpoten pakken of de staart zegt men ook wel eens.

Morgane

22 juli 2010, 20:23 3 doggies

Ik weet niet wat ik zou doen in dat geval, maar zowieso proberen ze uit elkaar te krijgen. Over laatst is dat gebeurd tussen twee Boxers die wij kennen en die ene had de andere zijn oor vast en ze hebben er met water op liggen spuiten (hielp niet), ze uit elkaar proberen te trekken (hielp ook niet) en toen omdat ze niets anders meer wisten hebben ze op de 'aanvaller' zijn snuit getrapt (maar dat hielp dan ook niets) en toen de ene voor een seconde de andere losliet hebben ze hen bij hun halsband gepakt en de gewonde naar een kamer apart gebracht en hem verzorgd. Was héel zielig om te zien...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dreigende aanval" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^