Sterilisatie/castratie zwerfhonden

3 reacties

Curacao Animal Rights Foundation (gast)

16 februari 2009, 02:13

Curaçao kampt met een zeer groot aantal verwaarloosde straathonden. Om de hoge inslaapcijfers te kunnen verlagen, start Curaçao Animal Rights Foundation (CARF) een sterilisatiecampagne. Hiervoor zijn wij op zoek naar dierenartsen die willen participeren.
Tevens is er een grote behoefte aan medische materialen zoals hechtdraad, handschoenen en medische apparatuur.
Voor meer informatie, zie www.carf.an, mail naar [email protected] en word lid van onze Hyve.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sterilisatie/castratie zwerfhonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Maritgoedgekeurde fokker

16 februari 2009, 07:47

Hoi, nemen jullie ook bijna-dierenartsen aan om te helpen? Bijvoorbeeld in de tijd wanneer ze moeten wachten op hun co-schappen?

Groetjes Marit

.

16 februari 2009, 16:05

Word je dierenarts Marit?

Gewoon nieuwsgierigheid hahaha
Lijkt me geweldig beroep.

Mooi initiatief Curacao Animal Rights Foundation

Groetjes Marianne

Anoniem (gast)

17 februari 2009, 20:22

Hi Marit,

We zouden dolgraag mensen in dienst nemen maar daar hebben we geen geld voor. Althans, nu nog niet. We hopen in de toekomst wat meer mogelijkheden te krijgen via donaties. Nu draaien we alleen met vrijwilligers. Wat je er voor terug zou krijgen is een wereld-ervaring die prachtig op je cv staat, leuke contacten en de wetenschap dat je vele honden een ellendig leven hebt bespaard... :-)

Groetjes,
Mar

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sterilisatie/castratie zwerfhonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^