Dat iemand hoopt dat dit hondje ziek wordt kan ik ook niet begrijpen hoor, het hondje kan er niets aan doen en ik hoop dat hij gezond is en een leuk leven krijgt.
@hopeanddreams
Ik vind wel dat er verschil is,
ja in alle landen inclusief nederland zijn er mensen dom bezig door allerlei hondjes op elkaar te zetten, en alle gevolgen van dien. En ja dat is idd erg en moet stoppen.
Maar een hond als bijvoorbeeld Lola, komt uit een asiel wat staat in het boerenland van Polen, de honden die daar gebracht worden zijn niet van broodfokkers, maar meestal afgedankte werkhonden, van eeuwenlang door elkaar gemixte honden, alleen de sterken hebben dit overleefd. Dit noem ik geen broodfok.
Ook de zwervers uit Roemenie, Griekenland etc. zijn geen broodfokhonden.
Maar je hebt gelijk dat er iets moet gebeuren en dat gebeurd er ook, stichtingen die honden helpen, zijn ter plekke ook bezig met sterilisatieprojecten, voorlichting projecten op scholen, praten met bestuurders en kranten etc...er moet helaas nog heel veel gebeuren. En ondertussen hebben de honden recht op onze hulp vind ik.
Maar om nou te zeggen dat je daardoor meehelpt aan broodfok als je zo'n hond helpt vind ik niet terecht. Ik ben juist fel tegen broodfok.