kong :)

4 reacties

Fokke & Felien

20 juli 2010, 10:37

Ik wil de mensen bedanken die een kong hebben geadviseerd.
ik had eerst zoiets van; wat een raar ding dat vind ze toch niet leuk.
ik heb er toch maar 1 aangeschaft en ze was er lekker mee aan het spelen.
de eerste kong had ik gevuld met hondenbrokjes en het gat dichtgemaakt met een stukje brood.
Ze had het al vrij snel door (halfuurtje) en tilde de kong zo in haar bekje dat alles er in 1 keer uit kwam.

Over een half uurtje krijgt ze haar 2de kong :-)
Die heb ik gevuld met stukjes appel, smeerkaas, rijst en brokjes omdat ze een beetje aan de diarree is..
weet alleen niet of smeerkaas wel goed is tegen diarree maar anders is het zo makkelijk, alleen droge rijst..
nu plakt het er lekker in vast.
ben benieuwd of ze het er snel uit gaat krijgen haha

echte aanrader die kong! en feline vind het geweldig om eens wat anders te eten dan altijd en eeuwig die brokjes.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kong :)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Naomii

20 juli 2010, 10:41

fijn dat ze het zo leuk vind !
veel plezier ermee !

MYRIAM

20 juli 2010, 10:51

zou er aleen niet 4 of 5 dingen in doen bij elkaar kan ook beetje te veel worden voor een pup. doe er gewoon in ding per keer in . mnijriam

Fokke & Felien schreef het onderwerp

20 juli 2010, 11:00

oh oke.. zal dat volgende keer dan wel doen :-D
nu zit het er al in

MYRIAM

20 juli 2010, 11:02

maakt ook niet uit toch een tip voor de volgende keer groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kong :)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^