wondje na inenting ?

2 reacties

stephen

16 juli 2010, 09:22

goedenmorgen,

op 5 juli heeft Luna zijn 2e enting gehad. dat is allemaal verder goed verlopen hij was lief en rustig bij de dierenarts, geen probleem verder.

nu was ik gister met hem aan het spelen en zag dat hij zic heen beetje had opengekrabt aan de bovenkant van zijn rug/nek. kon niet bedenken wat de reden zou zijn dat hij daar zoveel krabt want met vlooien valt het reuze mee.

nu bedacht ik mij net dat hij daar die enting heeft gehad, zou het daarmee te maken kunnen hebben dat het een beetje irriteert of jeukt daardoor? en hoe kan ik ervoor zorgen dat het goed geneest want hij krabt er nu nog steeds aan.

ik heb Luna vanmorgen even een beetje gewassen in de gootsteen met alleen water ( dat doe ik wel vaker met het warme weer )
als ik zie dat hij op die plek gaat krabben leid ik hem een beetje af door met hem te gaan spelen maar wat kan ik nog meer doen om het goed twe laten genezen ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wondje na inenting ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

16 juli 2010, 10:45

De dierenarts hier heeft Bodhi ergens onderaan geprikt, op zijn rug. Daar kan hij volgens mij niet bij.

Misschien heeft je hond een allergische reactie van de enting? Bodhi heeft geen last van jeuk gehad.
Ik zou even de dierenarts opbellen.

kan zeker zijn van de enting, als het plekje open gekrabt is, waar de enting plaats heeft gevonden, ontsmet het wondje even, en zorg dat tie er niet meer aanzit.

ook kan het jeuk veroorzaken waar geprikt is.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wondje na inenting ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^