wilt

4 reacties

Anoniem (gast)

7 juli 2010, 22:47

mijn pup bijt altijd in mijn broek en als ik zeg af of hem weg duw word het alleen nog maar erger .hij gromt ook. het kan zijn dat het voor te spelen is maar
hij moet het tog afleren :'(
maar hoe

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wilt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Elke x als je pup dat doet per direct stil gaan staan, ook pas weer gaan lopen wanneer je pup is gestopt met happen.
Dat een tijdje volhouden en dan is het zo goed als klaar daar mee :-) kan wel een tijdje duren maar zo leert je pup wel dat als hij dat doet dat alles dan stopt. :-)

sucses !

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

8 juli 2010, 00:58

Je hond is waarschijnlijk moe en overprikkeld. Dan luisteren honden niet, gaan ze grommen en happen. Geef je hond voldoende rust per dag, zo'n 18 uur per etmaal hebben ze rust nodig. Laat hem niet de hele dag in huis rondlopen, maar laat hem rusten na elke wandeling of andere inspanning.

Hannie met Beer en Chelsea

8 juli 2010, 01:17

Kan inderdaad overprikkeld zijn.

Anders gewoon negeren als de pup dit doet, of naar zijn speeltje waarin hij wel mag bijten verwijzen.

En inderdaad volhouden! Geduld is een schone zaak O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wilt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^