wat kan dat zijn

10 reacties

rita

7 juli 2010, 16:21

als mijn teckel, hard rent dan jankt hij , en en gaat dan met z'n voor pootjes staan trappelen , en soms ook een achterpoot,omhoog daarna gaat ie gewoon weer lopen , dit is niet altijd maar het komt voor, of als hij tegen je aanspringt dan piept hij ook wel eens,het komt ook niet vaak voor, het zal toch niets met een rug hernia te maken hebben , soms zit er maanden tussen en dan is het er weer,

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat kan dat zijn " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

7 juli 2010, 16:23 3 doggies

ik zou even de DA om advies vragen.

IN

7 juli 2010, 16:44 3 doggies

Ik denk dat het beter is om even bij de DA langs te gaan.

caro en de teckels

7 juli 2010, 19:44 3 doggies

naar de da gaan kan zijn rug wezen.
en als je een fysio nodig hebt ga even naar de site van de teckelclub.
daar staat er een die specaal voor teckels is het is belangrijk dat je hond de juiste hulp krijgt ivm de langerug nietalle fisotherapeuten hebben hier verstand van van dat is een specaale opleiding.
kan het weten heb zelfs vier teckels :-D

corrie koopman

7 juli 2010, 19:45 3 doggies

Ik zou de dierenarts even bellen.Wij hebben ook een hondje gehad met een hernia rug en nek.En die liep de ene keer goed en de andere keer weer niet.Als we haar verkeerd op tilde was het janken.We lzen het wel.

rita schreef het onderwerp

7 juli 2010, 21:29

ik zal eens langs gaan,hij heeft het niet veel , en alleen bij hard rennen , hij springt wel op de bank,dan is er niets aan de hand, en ook niet als hij mee gaat wandelen, het komt niet vaak voor, maar toch, even na vragen kan geen kwaad,

Annemie en Benji

7 juli 2010, 21:32 3 doggies

hou ons daarvan wel op de hoogte hè! :-)

rita schreef het onderwerp

8 juli 2010, 12:06

ben geweest hij kon op dit moment niets vinden , maar toch wat rustig aan doen , kan van de rug af komen heeft metacam meegekregen, als het vaker terug komt dan een foto maken

Kim, Roef, Casper+

8 juli 2010, 12:19 3 doggies

houdt het maar goed in de gaten. Hoop dat het verder meevalt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat kan dat zijn " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^