oepsie 2 keer verstuurd:$

Geef Me De D de R de E de A de M de T de E de A en de M
wat krijg je dan ? DREAMTEAM !!
(En doet ze t goed?)
oepsie 2 keer verstuurd:$

Geef Me De D de R de E de A de M de T de E de A en de M
wat krijg je dan ? DREAMTEAM !!
(En doet ze t goed?)
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voetbal....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Wahahaahha geweldig!!!!!
Super!
Geweldig hoe jullie allemaal bezig zijn geweest. Allemaal een goede voorbereiding. Spike super hoor dat jij je zo wil inzetten.
Enne die kwaaie spanjaard, tegen Matchy, Spike, Myla en Bentley nou die durven niet meer na het zien van ons dreamteam. Natuurlijk ook nog de gemene kat die weet de gemene spanjaard ook wel in te tomen.
Geweldig dat er zich ook weer cheerleaders aangemeld hebben.Welkom welkom. Daar zou Taatje wel blij mee zijn.....
Wilma geweldig de foto's die je bewerkt hebt, super, over het lied maar niet te spreken, ik heb de hele dag het dreamteam lied in mijn bolleke.
Neeltje ze doet het super goed......
Morgen weer een dag, dan wordt er weer volop getraind, nog 2 dagen voor de finale...................Ons team is er klaar voor.
Oooooooooo!
Nou snap ik pas hoe ik mijn hondjes in het dreamteam had kunnen krijgen !!!!
(toch wel triest hoor, hersens als spaghetti)
Het kan nog altijd YmY, de finale is nog niet gespeeld.
Zeker kan het nog altijd YmY.
Eindelijk ben je er dan, we hebben al om jullie geschreeuwd.
Dus bij deze van harte welkom bij het dreemteam
taatje gaat vandaag even naar ht strand om te oefenen
liefs joke
Kalm aan he Taatje,geen blessures hoor.
De Honds coach heeft haar een strikt programma meegegeven waarin voldoende rust verwerkt is ... dit heeft hij samen met Bikkel en Bert opgezet voor Taatje. De PomPom training wordt vandaag in ieder geval goed behandeld zodat Taatje straks lekker met haar Pompoms aan de pootjes zwaaien kan ...

onze kat laat zich niet kennen, als ziggy er nog was geweest. Dan wilde ze zeker weten mee doen.
onze kat kan zich groot maken, dus ze lopen haar niet omver. En ze is perfect als afleiding
ook asielhondjes doen mee 

ook boy meld zich aan voor keeper maar hij iss ook goed in spits

snowie en jaykee hebben al aardig geoefent in de tuin hoor !! met de gouden finale bal dreamteam gaat zekers winnen !! 
Hierbij vast supporter nummer 1 voor het Holland Honden Team

Geweldig dat verhaal! En weer super mooie en scherpe foto's.
Helaas was dreamteam te erg uitgeput van het oevenen
jayk mocht geen scheids zijn van de spanjaarden dus toen was er een partijdige schijdts en hadden we maarliefst 9 GELE KAARTEN :O
pff. helaas 1-0 tegen ..
maar we hebben toch het 2e plaatsje van het wereldrecord gehaalt toch een mooie precentatie
OHHHHHHHH jij vloekt Sietske
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voetbal....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.