ziekte van lyme

6 reacties

astrid

4 juli 2010, 12:03

he iedereen

wij zijn weer lekker in nederland.. phoe he wat is het hier warm op zijn minst wel 5 graden warmer dan in denenmarken O-)

maar nu heb ik een vraagje over de ziekte van lyme die wordt verorzaakt door teken...

wat zijn de symtonen van de ziekte van lyme
zodat als sita eens een teek krijgt en wij die niet zie dat ik dan kan zien of ze die symtonen heeft!

even voor de duidelijk heid sita heeft niet de ziekte van lyme

groetjes astrid
en sita

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ziekte van lyme" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

shirihihane

4 juli 2010, 12:07 3 doggies

koorts, sloomheid,gewrichtsklachten.de wond moet groter zijn dan 2 euro heeft iemand mij vertelt

zal niet vaak voorkomen dat de hond de ziekte van lein zullen krijgen, zeg niet dat dat niet gebeurd, maar er zijn zelden ziekte van lein voorgekomen bij honden. dus geen paniek, haal de teek eruit, na het eruit halen heeft de hond meestal een verdikt bultje, dat slinkt met een paar dagen helemaal weg, zie je dat het ontstoken raakt, na een paar dagen dat het niet slinkt, kan je alsnog naar je dierenarts gaan, een behaarde hond , vooral dikke vachten zie je niet of de hond een rode kring rond het wondje krijgt, en na een teek kan je ook niet direct antibiotica gaan halen, want dan kan je iedere week wel op de stoep gaan staan, dus geen paniek.

astrid schreef het onderwerp

4 juli 2010, 14:27

he willemijn...

weet wel dat als ze een teek krijgt dat we hem er gewoon moeten uit halen maar vandaag al na een wandeling had ze je zal het niet geloven 9 teken ze liepen gelukig nog allemaal dus dat was geen probleem.. effe met een kammetje er uit gekamt maar wou het gewoon weten..

Jolanda *** Luca & Fleur***

5 juli 2010, 09:18

Een hond wordt sloom is mijn ervaring!
Luca heeft laatst een teek gehad, maar daar waren we op tijd bij.
Zelf heb ik de ziekte van lyme wel gehad en geloof me daar wordt je niet blij van. :'(
Ik neem aan dat een hond dan hetzelfde voelt.

astrid omm te voorkomen dat de hond zoveel teken over zich heeft lopen, kan je de ecostyle spray gebruiken, dat is 100 % natuurlijk, je sprayt het over de hond er komt geen teek bij je hond, het straalt van verre een geur uit,{wij ruiken die niet hoor}
ga je naar het bos, dan beperk je echt de teken bij je hond.

wel is er een produkt dat heel goed is, dat is cdvet teek en vlo vrij, zelf gebruik ik het sinds april, ga iedere dag naar het reservaat, en bamse blijft teek en vlo vrij tot nu toe. wel is het zo dat er opbouw tijd voor is, dus vroeg beginnen, en dan is je hond het hele seizoen beschermd, en tuurlijk kan er best een teek bij je hond dan komen, maar niet zo dat je ze niet meer ziet van de teken, ook met pipetjes zal je als je naar een bosrijk gebied gaat best een teek bij je hond aantreffen. maar niet in talrijke getalen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ziekte van lyme" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^