Hey hey vriendjes, Juno hier... Ik heb iets meegemaakt hoor, lees maar even mee ;
Gisterenmiddag heeft mijn baasje me meegenomen met de auto (maandag moet ik maar halve dagen mee naar de winkel). Ik slaap altijd direct in de auto maar ik denk dat we héél ver zijn gereden want ik was echt wel uitgerust als de auto terug stopte. Men baasje had mij in de auto op een vochtige dweil gelegd in mijn bench en met een watercooler rond mijn nek, lekker koel.
We kwamen daar aan een klein huisje op een veld vol kleine huisjes maar we gingen naar het huisje met het meeste gras rondom. En mijn baasje had daar een sleutel van bij, handig, zo kon hij mij lekker fris water geven.
Dan zijn we gaan wandelen, eerst door een bos met prikkende naalden aan mijn poten en dan was er een grote berg van zand :-o
Achter die berg was een grote blauwe spiegel, we gingen naar die spiegel en die spiegel bewoog, zo heen en weer zo. Dan ging mijn baasje met cocktailworstjes in zijn hand in die spiegel staan, wat gewoon water leek te zijn. Snel die worstjes gaan halen hoor, maar dan kwam dat water op mij af! Zotte boel hoor. Maar ik geef toe dat het lekker fris was. dan gingen we terug naar het zand en mijn baasje legde handdoeken neer. Het vieze was dat als ik nat ben dat dan al dat zand aan mij blijkt te blijven plakken. Ik ben dus niet op mijn handdoek gaan liggen hoor, als ik die nat maak dan zou hij ook vol ambetant zand hangen. Mijn baasje nam al een geluk vriendje beer uit de rugzak, ik had echt even een vriend nodig daar.
Ik zag dat er steeds meer en meer zand kwam en het water verder weg ging dus ben ik toch maar in slaap gevallen. Nadien als ik weer wakker was dan waren allemaal plassen tussen dat zand gekomen en die waren veel leuker om te spelen, dat water ging tenminste niet heen en weer.
Dan zijn we terug gegaan en aan het klein huisje heeft mijn baasje me helemaal afgespoeld met lauw water, eindelijk al die kriebelende zandkorrels weg 
Ik zal even nog wat foto's van mijn baasje erbij knippen en plakken 





Zo vriendjes, tot de volgende avonturen!



3 doggies










