weer thuis

10 reacties

Ina en Boris

29 juni 2010, 06:17

Weer thuis van vakantie, twee heerlijke weken gehad op Kos, maar wat heb ik Boris gemist.
Gelukkig is alles goed gegaan thuis, onze dochter heeft het super gedaan. Boris is zindelijk, slaapt s'nachts door, en kan alleen thuis zijn!!!!!
Wat wil ik nog meer, haha.
We hebben gisteren de bench de deur uitgedaan, en Boris zijn mand in de berging gezet, de deur van de bench bleef de afgelopen twee weken open, dat ging hardstikke goed, dus dan mag hij lekker in zijn mand liggen.
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerlijk toch!!!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "weer thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Liesbeth

29 juni 2010, 07:11 3 doggies

Klinkt als een dubbele vakantie. Gaat het met de hond goed, gaat het met de baas goed :-)

MYRIAM

29 juni 2010, 07:16 3 doggies

nou das een lekker thuiskomertje toch mijriam

Janneke van Bommel

29 juni 2010, 07:21 3 doggies

Das nog eens fijn, iemand die zo voor je verder gaat in de opvoeding als je er niet bent. Meestal is het andersom...dan verslechtert het!

Geniet ervan!!!

Japjes

29 juni 2010, 08:03 3 doggies

dat is superrrrrrrrrr thuiskomen :-D
knap hoor boris :-D

Anita.Langen.

29 juni 2010, 16:15 3 doggies

Nou dat is echt na genieten van jullie vacantie .
Knap werk heeft jullie dochter gedaan hoor heerlijk om zo thuis te kunnen komen toch en nu genieten.....

nora jazzy en poppy

29 juni 2010, 16:17 3 doggies

:-D :-D welkom terug.wat goed dat het zo goed gaat met boris.heb je een beetje genoten van je vakantie? :-D


grt noor en een pootje van jazzy en poppy

Lorraine & Kenzo

29 juni 2010, 16:27 3 doggies

Als eerst Welkom Thuis! Hoop dat je een goede vakantie heb gehad..

En wat goed dat alles zo snel geleerd is ;-) super van je dochter, geniet van Boris nu je terugbent :-D

corrie koopman

29 juni 2010, 18:57 3 doggies

Wat fijn een lekkere vakantie gehad en met de hond alles super gegaan.Dan ben je als baasje toch helemaal blij :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "weer thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^