Hond mee op de motor

3 reacties

Fred en Manon

6 februari 2009, 10:49

Hallo allemaal,

Gezien onze slechte ervaring met een pension hebben mijn vriend en ik besloten Gomes niet meer in het pension te doen. Nu heeft mijn zus aangeboden om op te passen, maar er is ook een andere optie. Een trekhaak laten bouwen achter één van de twee motoren en dan een honden aanhanger achter de motor hangen en zo kan Gomes mee op vakantie (kamperen).

Is er iemand die hier ervaring mee heeft en eventueel adviezen kan geven?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond mee op de motor" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Joey-Dancer

6 februari 2009, 11:01 2 doggies

Hallo Fred en Manon,

In zoverre ervaring???
Ik heb een trike. Op de Trike heeft Ruud een mand bevestigd (naast mij) en ik ben de bestuurder. Daar zit Joey dan in.

Ik moet de Joey zijn oren en ogen wel beschermen.

Joey Geniet hier echt van. Hij gaat liever mee op de Trike dan met de auto. Maar wij nemen dan niet de snelweg, hooguit de autobaan en rijden max 70 km pu. Maar liever niet.

Er zijn speciale aanhangers te koop voor honden, voor achter de motor.
Welke Site????? Misschien moet je even zoeken, maar ze zijn er echt.

Aan mijn reactie heb je misschien niet veel maar ik wilde je mee delen dat er honden zijn die het echt geweldig vinden

Groetjes,

Cella.

Linda

6 februari 2009, 11:23 3 doggies

KIJK UIT MET WARM WEER!!!!

Ooit een verhaal gehoord van een echtpaar dat hun twee bouviers niet in hun mooie auto wilde hebben en dus een hondenkar aan hun wagen had hangen. Die kwamen met mooi weer op de snelweg in de file te staan. In Nederland. Hun twee bouviers hebben dat dus niet overleefd!

Honden kunnen niet, zoals mensen, warmte afvoeren door te zweten. Ze raken veel sneller oververhit.

Linda

6 februari 2009, 11:27

P.S. Is een zijspan een optie?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond mee op de motor" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^